Wpis z mikrobloga

Tak po prawdzie, to czemu bóldupicie o kucfederatów, jak są gówno partią z gówno poparciem?
Dla mnie teraz większym wrogiem jest pis, a #!$%@? spamem o konfiarzach od 5 lat.
Nie łapię tego.
#neuropa
  • 10
  • Odpowiedz
Dla mnie teraz większym wrogiem jest pis


@DIO_: No popatrz, a myslimy już o tym, co będzie po wyborach. No i PiS jest dramatycznie zły i kryminalny, ale jednak nie umywa się do konfederatów w tej kwestii.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Vosemite: Ale przecież spam na tagu nic nie da, większość polaków to stare dziady albo debile którzy nawet o wykopie nie słyszeli. Produkujecie się sami dla siebie.
Sam byłem w szoku, jak zobaczyłem w szkole koło mojego sklepu, gdzie wiozłem produkty dla stołówki, że cała ściana była z okazji jakiegoś konkursu w obrazkach z Papajem i nie było ANI JEDNEGO z żółtą mordą, co świadczy o tym, że tak naprawdę
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
ale jednak nie umywa się do konfederatów w tej kwestii.


@aegispolis: Ale oni mają nędzne poparcie. Większość konserw głosuje na pis bo im tak wygodnie, albo są leniwi by w ogóle sprawdzić cokolwiek poza pisem. Poza tym stare baby nie lubią korwina, a głównie z nim ludzie kojarzą cumfederację.
  • Odpowiedz
@DIO_: Nie bierzesz pod uwagę, jak Konfederacja zmusza PiS do bycia bardziej radykalnym zgodnie z zasadą "na prawo od nas tylko ściana". Do tego nie uwzględniasz tego, jak pomagali PiS we wprowadzaniu takich rzeczy, jak aborcja, albo jak przypadkiem się mylili/oddawali neutralne głosy, akurat tyle, żeby ustawa przeszła.

No i tego, że mogą zapewnić PiS kolejną kadencję rządów. My tylko dbamy, by ci przypadkowi kukizowcy-antysystemowcy się tam nie rozgościli (
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Do tego nie uwzględniasz tego, jak pomagali PiS we wprowadzaniu takich rzeczy, jak aborcja, albo jak przypadkiem się mylili/oddawali neutralne głosy, akurat tyle, żeby ustawa przeszła.


@aegispolis: Ja uwzględniam każdą podłość jaką zrobili nam politycy, tylko, że tak po prawdzie, to KAŻDA partia w Polsce zdążyła już się #!$%@?ć z Pisem, przez co ja zwyczajnie nie mam teraz na kogo głosować, bo już w sejmie to się każdym brzydzę...
Chciałbym
  • Odpowiedz
@DIO_: No ja nie wiem, czy zagłosowanie z PiS w celu odblokowania środków z KPO, czy głosowanie za jakims socjalem przez lewicę można porównać pod względem szkodliwości do choćby zakazu aborcji. Albo w sumie wiem.

Skupiasz się na fakcie samej współpracy z PiS, a nie na tym, jaki finalnie efekt ma działalność danej partii.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@aegispolis:
Jak na razie to jak najbardziej za zło równe zakazowi aborcji można uznać socjal, bo jak na razie po pierwsze nabija on kabzę polityczną pisiorom, którzy mówią, że robią coś dobrego, dwa rozszerzanie socjalu już w ogóle #!$%@? nam finanse. Pieniądze, które były w budżecie przeznaczone na 500+ powinny trafić na modernicację dróg, wojska i szkół oraz pomoc przedsiębiorcom w czasie pandemii a nie na gówniarzerię i ich pato
  • Odpowiedz