Wpis z mikrobloga

Mireczki zgubiłem dokument prawo jazdy, czy z tego powodu mogę mieć problem, że ktoś zrobi jakieś wałki używając mojego dokumentu? Przez mObywatela nie da sie zablokować albo coś takiego tego dokumentu, muszę wybrać się do UM i wyrobić sobie duplikat #pytanie #prawojazdy #oszustwo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bad_Wolf: @ogon111 bzdura. Dzisiaj nic się już nie da zrobić z samym czyimś dokumentem. Jakby mieli twój telefon i hasło do bankowości elektronicznej to tak. Bez tego nawet mając dowód osobisty nie zaciągniesz już nigdzie chwilówki. Skończyło się eldorado takich oszustów
  • Odpowiedz
@sikalafou: ale tu nie chodzi o zaciągnięcie chwilówki a robienie za słupa przy przekrętach.

Otwierają na ciebie konto i oszukani ludzie wpłacają kasę.
Jak się przekręt sypnie to "oni" są czyści a ty się tułaj po prokuratorach i tłumacz.
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: jakim ty jesteś dzbanem xD idź zabierz koledze prawko idź z tym do banku i spróbuj założyć konto :D prędzej kopa w dupę od ochroniarza dostaniesz i wyrok za próbę oszustwa niż dostaniesz w ogóle jakiś papier do podpisania. Ciemnota
  • Odpowiedz
jakim ty jesteś dzbanem xD idź zabierz koledze prawko idź z tym do banku i spróbuj założyć konto :D


@sikalafou: daj mi skan dokumentu. Zaraz zobaczysz jak będę miał konto na ciebie (z 10 min mi to zajmie)

Kocham pajaców co nie mają pojęcia ale się
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: nie założysz żadnego konta mając czyjś dowód tożsamości, bo żeby je uruchomić i tak ostatecznie musisz podpisać umowę, którą przyniesie ci kurier i będzie weryfikował twoją tożsamość ty biedaku bez perspektyw
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: Dobrze wiesz, że nie udostępnię danych jakiemuś pryszczatemu gołodupcowi z wykopu, bo by dostał orgazmu. Nie dlatego, że założysz na mnie konto tylko dlatego, że jesteś życiową ofermą i zerem :)
  • Odpowiedz
@sikalafou: Obsrane galoty widzę. Skoro taki pewny jesteś, że tego nie da się zrobić to skąd taka krecha?

jesteś życiową ofermą i zerem :)


Argumentum ad personam. Najpotężniejszy argument przegrywa który nie potrafi udowodnić swojego widzi mi się.

Więc dzbanie wpisz sobie nazwę którą podałem i zobacz jak zakłada się tam konto. Jak już potestujesz to wróć i opisz proces tworzenia konta.
  • Odpowiedz
Dalej będziesz biedny i tępy


@sikalafou: widzę zazdrość przemawia w każdym znaku. Chciałbyś być tak biedny i tępy jak ja.
Wiesz jesteś na tyle głupi, że nie potrafisz nawet zweryfikować tego co napisałem o otwieraniu konta. Żyjesz w swojej urojonej bańce i nie potrafisz dopuścić do zakutego łba, że może być inaczej. Za głupi jesteś na to aby sprawdzić.
Natomiast jesteś na tyle tępy aby wypowiadać się publicznie w tematach
  • Odpowiedz
  • 0
@Bad_Wolf: @sikalafou mały plot twist całej historii, jakoś parę dni temu znalazłem w spodniach w których dawno nigdzie nie byłem prawko i wszystki karty, wszystko co poblokowałem i wyrobiłem nowe. Jedyna nauka z tego taka jak sie zgubi jakies dokumenty to warto przeszukać wszystki ciuchy
  • Odpowiedz