Wpis z mikrobloga

A tu screen taktyki jak by kogoś ciekawiła.

Jedyny problem w tej formacji to lewa strona boiska na którą nie miałem pomysłu i często niczym się nie wyróżnia koleś który tam gra i nie potrafię zmusić go do tego żeby dokładał liczby w postaci asyst.

Z prawą udało się o tyle, że nie ma wrzutek (Przynajmniej póki co, bo to dość świeże ustawienie) ze skrzydła, tylko obrońca posyła długą piłkę na dobieg
GoodSniper - A tu screen taktyki jak by kogoś ciekawiła. 

Jedyny problem w tej forma...

źródło: obraz_2023-03-29_130901645

Pobierz
@saviola7: Średnio to działa właśnie... Dużo strat i często gubią piłki ale na Polską ligę wystarcza i w LM się na farcie udaję nawet przegrać z Chelsea 6:3. :P

Aczkolwiek, jedynym ich zadaniem jest puścić piłkę na boki bo środkowi pomocnicy mają polecenie żeby schodzić na skrzydła, więc w teorii gram momentami trzema "skrzydłowymi" bo i boczni obrońcy się mają podpinać pod atak, dopiero na 20-25 metrze jakoś się to normuję
GoodSniper - @saviola7: Średnio to działa właśnie... Dużo strat i często gubią piłki ...

źródło: obraz_2023-03-30_023459931

Pobierz
A to mój największy nie wypał transferowy, kupiony tylko dlatego że chciał go Muci a ja nie chciałem żeby odszedł bo się rozwinął na 4.5 gwiazdki i jest wart prawie sto milionów. :O

Ale ten Ramadani to takaaa #!$%@?, na papierze niby dobry grajek a Slisz gra lepiej od niego a liczyłem że stworzą fajny duet.
Chłop sobie w naszej Polskiej lidze nie potrafi poradzić, co zresztą widać po jego statystykach, aczkolwiek
GoodSniper - A to mój największy nie wypał transferowy, kupiony tylko dlatego że chci...

źródło: obraz_2023-03-30_023543611

Pobierz