Wpis z mikrobloga

@Klofta Powinni "TO" pochować w złotej trumnie i kazać publicznie klękać za to misgenderowanie. Biedne te tonixy, więc ich przepraszajmy za to, ze jestesmy białymi faszystami, a olał te zabite dzieci i ich "katolibańskie" rodziny, bo nie utożsamiają się z tonymi i onymi. A tak na serio lewactwo to poważna choroba, która gardzi zwykłymi normalnymi ludźmi, którzy chcą żyć w spokoju. Ta ich "miłość" to tylko ruchanie, penisy, waginy, aborcje, a człowiek
@Matti28: a ty byłeś już w tym wojsku odbębnić swój obywatelski obowiązek? Bo unikasz odpowiedzi od czasów afery z obowiązkowymi szkoleniami wojskowymi, a każdą nawet i delikatną krytykę takich chorych pomysłów traktujesz tak personalnie jakby ktoś ci matkę wyruchał
@niochland Byłem po technikum (po maturze olałem studia) zawodowym żołnierzem przez 3 lata, ale zrezygnowalem dla wlasnej dzialalnosci gospodarczej, ale i tak należę do rezerwy i dwa razy w roku udaje się na ćwiczenia (mam 32 lata). I kiedy niby unikałem odpowiedzi? :D nawet moja żona była w wojsku, a cwaniaczki słuchający gangsta rapu i jarający się patologia strimami czy pato walkami boją się zwykłych skierowan na badania lekarskie, aby uzyskać kategorię