Wpis z mikrobloga

skoro nie jestes faszysta to nie masz sie czego obawiac.


@popularny_polityk: ależ mam. Ta "antyfaszystowska" grupa rości sobie prawa do decydowania kto jest faszystą i stosuje faszystowskie metody działania. Nigdy nie wiesz komu się od tych ludzi oberwie - komuś komu nie podoba się nielegalna migracja? Komuś kto dobrze zarabia? Komuś komu nie podoba się komunizm? Może komuś kto głośno powie coś niewygodnego o tejże grupie? Widziałem przedstawicieli tej faszyzującej organizacji
  • Odpowiedz
ależ mam. Ta "antyfaszystowska" grupa rości sobie prawa do decydowania kto jest faszystą i stosuje faszystowskie metody działania. Nigdy nie wiesz komu się od tych ludzi oberwie - komuś komu nie podoba się nielegalna migracja? Komuś kto dobrze zarabia? Komuś komu nie podoba się komunizm? Może komuś kto głośno powie coś niewygodnego o tejże grupie? Widziałem przedstawicieli tej faszyzującej organizacji na marszu niepodległości - tyle mi wystarczy żeby wiedzieć, że są takim
  • Odpowiedz
juz chroniliscie wasza nadrase w 1939 XDDDD ej a to nie p*laczki spiehdalaly pod tirami do europy zachodniej? albo kajakami przez bautyk? zaluje ze dziela nas tysiace kilometrow, mielibysmy inna rozmowe, akwarelisto


@popularny_polityk: widzisz? O tym prymitywie mówiłem. Już mnie określiłeś jako faszystę, mimo że nim nie jestem i nic na to nie wskazuje XD. Niczym się nie różnisz od nazioli pionku. Żywicie się tą samą nienawiścią i tak jak naziolom
  • Odpowiedz
pryszczu popusciles chyba XDD a walka z faszystami to nie tylko skakanie im po klacie


@popularny_polityk: oj już miśku spokojnie, pomódl się do jakiegoś czerwonego zbrodniarza na uspokojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Strasznie cię tyłek piecze jak ktoś uczciwie określa cię takim samym typem jak naziola xD.

Dlatego mówiłem, że antifa i narodowcy to ten sam ściek. Pisałeś, że nic mi nie grozi, a teraz już rzucasz
  • Odpowiedz