Wpis z mikrobloga

@CiekawskaWydra ja ze swoją żoną wczoraj złożyliśmy instalacje na gruncie. Ja zająłem się pracami ciężkimi, a ona połączyła wszystkie rozdzielnie i strone DC. Chcecie wymienić się numerami telefonów?
  • Odpowiedz
Brawo, fajnie ze uczysz sie nowych rzeczy.
Z drugiej strony, smutne jest ze trąbi sie caly czas o rownouprawnieniu a tak malo kobiet umie wykonac bezplatna prace domowa jaką jest elektryka.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Ja się strasznie boje prądu i zwarć wszelkiego rodzaju odkąd wybuchł mi powerbank. Nie miał mi kto tego zrobić, a Pan fachowiec mógłby być najszybciej za parę dni, a jutro przyjeżdża mi sporo sprzętów także wzięłam się za to sama. Pomijając fakt, że na jedno gniazdko schodziło mi 30 minut, zrobiłam sobie mase przerw na papieroska i co chwile latałam aby sprawdzić czy na pewno wyłączyłam korki to chyba
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: Ja to samo. Zanim coś ruszyłem to kilka razy do skrzynki czy wyłączone wszystko. A i tak montując starałem się nie dotykać drutu, tylko izolacji xd Samemu jak się zrobi to cieszy. Mimo, że kilka rzeczy w chacie #!$%@?łem :D
  • Odpowiedz