Wpis z mikrobloga

@Schuffle: i co, FAS ma koneksje w banku że mu w apce pokazuje że ma zablokowane?

Robienie z podczłowieka z FASem który nie umie pierogów ugotować mastermindem i potentatem biznesu pasywnego odcinek 9999 xD
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: a to myślałem że blokada konta to tylko taka wymówka. Bez dowodów. Bo wcale nie jest łatwo "zablokować" sobie konto w banku. Na pewno przez donejty czy przelewy nie zablokowali. Nawet jak komornik jest to nie ma całej blokady konta. Więc myślałem że to tylko takie gadanie a w praktyce po prostu nie ma kasy na koncie (bo ktoś inny wziął).
A co do FASa to mam takie same zdanie
  • Odpowiedz
@Schuffle: nie no pokazywał. Bank czasem blokuje jak np ma nieaktualny dowód, albo jako że to menel od x lat bez stałego zarobku a nagle dostał ponad 1k przelewem to stwierdzili że coś nie halo xD
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: 1 tys. zł to są "groszaki" i bank nie będzie blokował konta, bo ktoś przez x lat nie pracował i nagle dostał przelew na taką kwotę. Prędzej jestem wstanie uwierzyć, że zablokował sobie dostęp do konta przez wpisywanie błędnego kodu czy hasła w telefonie - on wiecznie pijany to nic dziwnego.
  • Odpowiedz
bez stałego zarobku a nagle dostał ponad 1k przelewem to stwierdzili że coś nie halo xD


@Przegrywek123: widać jakie masz pojęcie o procedurach w banku xD dopisz tam dwa zera i wtedy możemy zacząć rozmawiać
  • Odpowiedz