Wpis z mikrobloga

Fatalnie mi się ogląda te całe ' chrzty ', kontent zjedzenia robaków i włażenia do lodowatej wody bez dobrego przygotowania chyba już nie jest dla mnie xD #friz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naahceic: czyli nie dosc, ze zostala przepchana przez to ze jest corka kogos od Doti Donuts to jeszcze jako przyjaciolka Qrego. W takim razie trzeba bylo ją osobno dolaczyc a nie robic szopke i udawac, ze inni uczestnicy maja rowne szanse i chwalic, ze jest jakas wybitna. Na dzisiejszym filmie Genzie pokazala, ze w ogole nie jest ciekawa, nawet jako tło jest bezsensowna. Caly film zrobil Kostek i go sie
  • Odpowiedz
@corryand: Coraz więcej rzeczy wychodzi na tą Julitę - diamentowy bilet, same pochwały jury, wyciek, że to ktoś od głównego sponsora, teraz przyjaciel QRY. Od samego początku musi być to ustawione, miało być pewnie tak, aby nie było podejrzeń i wychodziło naturalnie, ale jednak coś im nie wyszło. Poza tym sami sobie strzelają w kolano. Osoba, która nadzoruje wypuszczanie filmów Genzie pozwala na taką wstawkę z QRYm ? Przecież to
  • Odpowiedz
@Bunsen: to prawda. Laski maja okropnie slabe i bez charakteru. Nie wiem czemu takie szaraki wybieraja. Wszystko tak chlopacy ciagna w tym genzie. Tylko dzieki nim film potrafi jakos byc ciekawy, energiczny lub zabawny.
Wersow nie wybilaby sie sama ale po dostaniu szansy pokazala, ze radzi sobie swietnie i jest pracowita bardzo. Dlatego wg rankingu influ z 2022 jest zaraz po Lewandowskim a pod nią Anna Lewandowska, Friz jako 4.
  • Odpowiedz