Wpis z mikrobloga

Kiedy ty jako młody smyk siedziałeś cicho, spokojnie i grzecznie w kościelnej ławce podczas szkolnych rekolekcji, słuchając pogadanki prawiczka w sutannie na temat tego JAK WAŻNA jest przedmałżeńska czystość, to właśnie wtedy Oski obcował płciowo z Julitą korzystając z wolnej chaty podczas "wolnego" dnia od lekcji. I tak było, że najszybciej z kościelnego cyrku wymiksowywały się najbardziej rzutkie jednostki, jednocześnie przechodząc do etapu zbierania cennych doświadczeń na etapie dojrzewania. Te doświadczenia popychały ich życie do przodu i budowały ich kapitał pewności siebie.

Przy niedzieli pamiętajcie o kamyczku do ogródka waszego przegranego życia, którzy wrzucili kościelni sprzedawcy marzeń i copium o pośmiertnej nagrodzie za biedność i pokorność. Jak przypomnę sobie co pitolił katecheta na lekcjach w gimbazie w szczególności o kwestii związków i seksu to ech... I ja, naiwniak to kupowałem, myślałem że to jest właśnie ta lepsza droga :|

#przegryw #blackpill
źródło: zaba-pepe-z-krzyzem-ok-oski
  • 8
@olaf_wolominski: Tu bardziej chyba chodzi o ogolne podejscie do tematu, ktorym przesiakasz w stylu, ze zwiazek to od razu musi byc cos ultrapowaznego, seks (nawet przedmalzenski) to z ta jedna jedyna, z ktora bedziesz cale zycie, zamiast zbierac doswiadczenia, miec troche przelotnych znajomosci etc. Do tego gumki sa zle, wiec to tez utrudnia sprawe wspolzycia. Ale koniec koncow i tak to wszystko jest raczej wtorne wobec kwestii takich wzrost czy autyzm,
@cichy-spokojny-grzeczny: słuchając dzisiejszego kazania doszedłem w sumie do podobnych wniosków. Kościół to najstarsza piramida finansowa gdzie ludzi mami się nadzieją wielkiego sukcesu w przyszłości, perspektywą bliskiego spotkania z Bogiem żeby wyciągać od nich kasę i wykorzystywać ich zaangażowanie do pozyskiwania dalszych członków
Trzeba mieć bardzo niskie libido w bardzo młodym wieku żeby słowa jakiegoś księdza wystarczyły żebyś zrezygnował z tego. Bardziej prawdopodobne że nie miałeś żadnych realnych opcji.


@olaf_wolominski:

Nieprawda. Ja miałem bardzo silny pociąg seksualny w młodości. Wytrzymanie tygodnia bez masturbacji w nastoletnim wieku to była istna katorga. Miałem kilka dziewczyn, ale ze względu właśnie na religijne wartości nigdy z żadną nie spałem. Ze swoją obecną żoną do ślubu też trzymaliśmy. Po