Wpis z mikrobloga

Myślicie, że Bielik gorzej by się sprawdził na ŚO niż Kawior czy Betoniarek? Dziwi mnie czego go tam nie próbują, tak samo Krychowiaka.
Salamon też długo grał jako defensywny pomocnik, a później go cofnęli. W ogóle mogę się mylić, ale wydaje mi się, że z Lecha do Włoch odchodził jako ofensywny pomocnik xD.

#reprezentacja
  • 3
@first: Bielik jeszcze jako młodzieżowiec Arsenalu grał na ŚO, na wypożyczenie do Birmingham (nie to obecne tylko to z 2017 roku) szedł z resztą jeszcze jako nominalny środkowy obrońca, tyle że niedługo po tym zrezygnował z tego bo efekty były marne i zaczął grać na pomocy defensywnej.

Salamon zawsze był ŚO, przez pewien czas we Włoszech próbowali z niego zrobić ŚPD, ale koniec końców wrócił na obronę.
@FerdekM: Czyli jak we Włoszech próbowali z niego zrobić ŚPD to znaczy, że nie zawsze był ŚO. Z Lecha odchodził jako zawodnik ofensywny. Bo jeszcze chudziutki był i nie był tak wysoki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A co do Bielika to też grał na ŚO już i to z lepszym skutkiem niż DP. Poza tym ja nie twierdze, że to dobry obrońca. Po prostu Kiwior i Bednarek