Wpis z mikrobloga

Mam od kilku dni #iphone 13 . Przesiadłem się z androida i próbuję jakoś to ogarniać, nie jest nawet tak źle jak się spodziewałem :D

Mam pytanie odnośnie przeglądarki: Używacie domyślnej safari czy jest coś lepszego? Póki co jestem z niej zadowolony, ale #!$%@? mnie niesamowicie blokowanie reklam, a raczej jego brak - jest jakaś nakładka/dodatek do tej przeglądarki który to ogarnie? Mam zainstalowanego AdBlocka i Roadblocka i #!$%@? to dało, przeglądanie np wykopu z poziomu przeglądarki jest praktycznie niemożliwe przez te wszystkie reklamy
  • 11
@Di4bllo: @alWdIjJpz18nHw pobrałem z AppStore, zainstalowałem, nadałem uprawnienia w ustawieniach. Wszedłem w przeglądarkę, nacisnąłem AA przy pasku gdzie wprowadza się adres strony i jest na zielono AdGuard.
I #!$%@?, reklamy jak były tak są nadal. Co zrobiłem źle?
@robertx: Skonfigurowałeś filtry w aplikacji AdGuard? Możesz też zaznaczać reklamy ręcznie. Ja korzystam z wersji Pro (płatna jednorazowo) i blokuje w całym systemie (ochrona DNS). Nie pamiętam jak w darmowej jest, ale sprawdź wszystkie ustawienia i skonfiguruj jak należy.

Możesz jeszcze stworzyć profil konfiguracji (czyli bez instalowania czegokolwiek) na NextDNS, ale też nie zapnij wybrać filtry na stronie. No i też blokuje w całym systemie), ale nią panujesz tam już