Wpis z mikrobloga

Chłopie, od paru dni to samo piszecie, poprostu ludzie mają dość ukraińskiej propagandy na wykopie xD


@Veillo: Dodaj tag na czarną listę, Oczywiście tego nie zrobisz bo zależy ci na promowaniu ruskiej propagandy,
Równie dobrze ty możesz dodać tag do czarnej listy jeśli rzekomo przeszkadza ci "ruska propaganda".


@dawid11371: Chłopie na wykopie szło przeczytać ciekawe informacje o wojne, były wrzucany filmy często tłumaczone z rosyjskiego. Jednym słowem źródło informacji o toczącej się wojnie. Onuce zaspamowały wykop ruską propagadną a ty każesz mi dodawać tag na czarną listę.
@Veillo:

poprostu ludzie mają dość ukraińskiej propagandy na wykopie xD

Wyjaśnisz w czym ta propaganda jest taka bolesna i szkodliwa? Boli bardziej to, że jakaś babcia miała rzucać słoikami ogórków, czy ta druga co truła ciasteczkami. No straszna propaganda, taka mało szkodliwa społecznie w porównaniu do chamskich i nachalnych ruskich kłamstw tworzonych tylko w jednym celu.
@Veillo:

Chłopie, od paru dni to samo piszecie, poprostu ludzie mają dość ukraińskiej propagandy na wykopie xD

Brytole i Francuzi też mieli dość polskiej propagandy w gazetach w 39 xD
no w sumie dobrze Ci mówi, jak Ci nie pasuje tag, to go blokujesz


@murdoc: Oczywiście mam taką możliwość.

Czy chodzi Ci o to, że tag ma być tylko taki, jakiego tylko Ty oczekujesz?


@murdoc: Chodzi mi tylko o to aby moderacja działała sprawnie i banowała tych którzy łamią regulamin. Jak wiadomo tak niestety się nie dzieje i tag zalany jest rosyjskim spamem.
@Fleks Jakich #!$%@? propagandzistów, ja #!$%@? no wchodzą trolle i piszą te gówno bo każdy przypadkowy matoł dostaje multum atencji od jakichś napinaczy. Wrócił ten bordo i 150 komentarzy pod wpisem, to mq być miejsce do dyskusji? Propagandziści xD Mistrzowie infiltracji i manipulacji, dobrse że piszesz bo za 24 razem czytając ten absurd prawie mnie mieli. Załóżmy że ok, to jeśli za grunt do propagandy wybierają wykop to musi być raczej #!$%@?,