Wpis z mikrobloga

#allegrolokalnie #allegro

Sprzedałem jakiś czas temu drobną elektronikę za 600 zł na Allegrolokalnie, kupujący przesyłki nie odebrał, telefon nieaktywny. Na maila i wiadomości nie odpisuje, a paczka wróciła do mnie. W skrócie mam kasę i przedmiot, który sprzedałem. Jak to dalej wygląda? Mam nadzieję, że wyjdzie z kicia albo zmartwychwstanie, ale po jakim czasie mogę przyjąć, że mu się dedło, informacji o spadkobiercach nie dostanę i sprzęt mogę wystawić znowu?
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja tu nie chcę tego przedmiotu sobie ani używać, ani znowu sprzedać, po prostu nie mam żadnych danych gdzie mogę to przekazać i co jeśli 3 mc tak minie albo pół roku? A jak po roku to mam policzyć sobie za magazynowanie? Po jakim czasie nieodebrany przedmiot nie jest kupca? Tysiące pytań bez odpowiedzi.

@MWittmann Poszło przez Allegrolokalnie normalnie przedpłata. Kasa była na koncie zanim zdążyłem nadać.
@mkorsov: tak byłoby najrozsądniej ale nie chce mi się bawić w zwrot, ponowne czekanie na kupca który być może już kupił od innego sprzedawcy.

Ja zadaję dość konkretne pytania a są rady i komentarze nie do końca z nimi związane. :(