Wpis z mikrobloga

#allegrolokalnie #allegro

Sprzedałem jakiś czas temu drobną elektronikę za 600 zł na Allegrolokalnie, kupujący przesyłki nie odebrał, telefon nieaktywny. Na maila i wiadomości nie odpisuje, a paczka wróciła do mnie. W skrócie mam kasę i przedmiot, który sprzedałem. Jak to dalej wygląda? Mam nadzieję, że wyjdzie z kicia albo zmartwychwstanie, ale po jakim czasie mogę przyjąć, że mu się dedło, informacji o spadkobiercach nie dostanę i sprzęt mogę wystawić znowu?
  • 8
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Ja tu nie chcę tego przedmiotu sobie ani używać, ani znowu sprzedać, po prostu nie mam żadnych danych gdzie mogę to przekazać i co jeśli 3 mc tak minie albo pół roku? A jak po roku to mam policzyć sobie za magazynowanie? Po jakim czasie nieodebrany przedmiot nie jest kupca? Tysiące pytań bez odpowiedzi.

@MWittmann Poszło przez Allegrolokalnie normalnie przedpłata. Kasa była na koncie zanim zdążyłem nadać.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov: tak byłoby najrozsądniej ale nie chce mi się bawić w zwrot, ponowne czekanie na kupca który być może już kupił od innego sprzedawcy.

Ja zadaję dość konkretne pytania a są rady i komentarze nie do końca z nimi związane. :(
  • Odpowiedz