Wpis z mikrobloga

siema, jak w to grać, jeżdże sobie kariere rajdową i tak sobie zrobiłem Open, Clubmana i odbiłem się na pro po prostu szybciej jechać się nie da a mimo to lider grupy jest jakieś 10 sekund średnio przedemna, nawet jak mam prawie idealnie przejechany etap w pierwszej częsci nie miałem takiego problemu jak i w innych grach rajdowych począwszy od pierwszych częsci colina, ja wiem że ma być to wymagające ale bez przesady, próbowałem nawet Wemodem spowalniać czas ale czity nie są dla mnie i zaraz zrezygnowałem z tego sezonu.
Próbowałem różnymi autami, od H1 przez subaru, citroena c4 aż do takich jak audi quattro
Dodam że mam wszystkie wspomagania włączone prócz kontroli trakcji, tuningi zerżenięte z jutuba a i tak lipa #gry #dirt #dirtrally2
MetalowyBieg - siema, jak w to grać, jeżdże sobie kariere rajdową i tak sobie zrobiłe...

źródło: rally_audi_quattro_rally_cars_-5573ae4b9aca4

Pobierz
  • 5
@MetalowyBieg jedz na wysokich biegach, staraj się nie ślizgać, ogranicz zbędne ruchy autem, znaj trasy na pamięć, załamuj auto przed zakrętem o którym wiesz, ta gra to balansowanie masą auta + skandynaviany przed zakrętami, też się wkurzałem ale po 100 godzinach zacząłem wygrywać. powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MetalowyBieg: Symulacja przejazdów AI w tej grze to porażka. Jadą jak po sznurku, każdy wolniejszy od drugiego i ileś sekund na OS. Ile razy jechałem 3-4 w generalce, jeden błąd na 10 sekund i witaj #!$%@? miejsce do końca danego rajdu...