Wpis z mikrobloga

Najbardziej w fascynacji memcenem rozwala mnie to, że gość sam wielokrotnie dawał do zrozumienia, że jego wyborcy są nienawistni, tępi i działają na nich populizmy. Wystarczy wspomnieć o słynnej piątce konfederacji i innych wypowiedziach o badaniach wyborców, które później próbował obracać w żart. Nie przeszkadza mu to jednak zdobywać tak dużej liczby głosów w sondażach i to wśród młodych osób (przypominam że popiera jego partię jakieś 34% młodych ludzi!)

Myślenie że jak stare pokolenia zostaną zastąpione nowszymi, to się coś w tym kraju zmieni to mrzonki. Widać to nawet na tym portalu, po ostatnich wpisach w gorących, gdzie konfiarze nawołują do głosowania na tę partię, po to by innych "piekła dupa” i żeby mieli gorzej.

Nie ma ratunku dla tego kraju.
https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/kim-jest-slawomir-mentzen-piec-kontrowersji-wokol-lidera-konfederacji/mqcn4ej,3796b4dc

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #polityka #konfederacja
  • 9
Myślenie że jak stare pokolenia zostaną zastąpione nowszymi, to się coś w tym kraju zmieni to mrzonki


@zarzudka: stare pokolenia głosują na po i pis na zmianę.
podpowiedz mi - młodemu człowiekowi, który niedługo kończy studia, na kogo ma zagłosować, bo z mojej perspektywy wygląda to tak:
pis/po - rządzą na zmianę, kupują wyborców 500+ albo tanimi kredytami. co wybory mówią o rozliczaniu tych drugich, ale nic się nie dzieje
hołownia
@sylben: „PiS PO jedno zło”

Jako świadomy wyborca który zapoznał się z profilem każdej z partii i wie, ze nie ma na kogo głosować bo „wszystko to to samo” powiedz mi proszę kiedy PO powoływało takie tuzy jak prokuratora komunistycznego skazującego opozycjonistów (wyzywając wszystkich od komuchow), zastępcę ministra sprawiedliwości (wyzywając wszystkich od układów) i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? Albo waliło na propagande po 3mld czy skupywalo za pomocą Orlenu gazety
powiedz mi proszę


@Gluptaki: po co? nie zagłosuje na jednych ani drugich. mojej postawy nie zmieni przekonywanie, że PO trochę lepsze. nie mam obowiązku wybierać między dwoma najbardziej popularnymi