Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Proszę o anonimowość przede wszystkim. Tak, tak i tak. To było strasznie słabe, nie wiem czy jest to dobry ruch aby tutaj o tym napisać ale emocje wzięły górę. Chciałem z rodziną spędzić czas, oglądaliśmy Marcina dość długo, wyrywczo, nie mieliśmy na to czasu. Urzekł nas otwartością, poczuciem humoru ale na miejscu nie mam problemu z płaceniem za usługę ale u niego to było płacenie za wszystko i to mnie zabolało najbardziej.
@Olimp_Tesalli: W dupie bym miał czy mnie namierzą. Niech Okuciuran i Paprykarz Szczeciński wiedzą, że nie są nietykalni tylko dla tego, że są z dala od Polski. Każdy ma prawo do swojej opinii, a tym bardziej jak te zapijaczone mordy drenują kieszenie swoich "klientów" i pod przykrywką homestayingu prowadzą tam scam na kase turystów! Polecam zgłaszać te miejsca na mapie google jako potencjalne niebezpieczne dla turystów.
@Olimp_Tesalli:
1. Czy Marcin dużo kłamał/kręcił itd?
2. Czy nagrywał gości bez ich zgody lub wiedzy?
3. Czy w jego pokojach jest czysto, są zachowane "normy" i ogólnie jakie wrażenia sprawiają na żywo?
4. Jakie ogólne wrażenie sprawia na żywo Marcin, Tharong i Dżunku.
4. Jak z wychodzeniem przez bramę, była cały czas otwarta czy Marcin łaskawie wpuszczał i wypuszczał gości?
5. Jakie wrażenie wywarła na tobie jego najbliższe sąsiedztwo?
6.
@pelt: to jest dziwny człowiek, dziwna aura od niego płynie, uśmiecha się, jest miły ale masz wrażenie że to nie jest szczere. tak nagrywał obracając to w żart, dopiero stanowcza prośba poskutkowała, chociaż nie do końca. pokoje są czyste, wrażenia? O Marcinie już napisałem, o jego żonie nie chce pisać. Dziecko jak dziecko, super, Marcin, żałuje tego przyjazdu, lubiliśmy go ale na żywo to już inna sprawa. brama w ciągu dnia
@Olimp_Tesalli: na razie nie przychodzą mi do głowy inne pytania. Co do tej czystości to pytałem się, bo na którymś vlogu na krótko przed otwarciem "home staying" Marcin oznajmił, że do sprzątania tych kilku (chyba czterech) pokoi będzie potrzebował sprzątaczki. Śmiechłem, bo on jak i Tharong nie pracują, wydaje się że mają dużo wolnego czasu. No ale do dziś na vlogach nie było żadnego info o sprzątaczce. A podejrzewałem że jeśli
@Olimp_Tesalli: No i sumie na tagu była afera z papierem toaletowym w "home staying" Marcina. W sumie dziwne że jeszcze nikt się o to nie pytał, bo w sumie gościom którzy wtedy u niego byli narobił wstydu (de facto oskrarżył ich o zatkanie kałem toalety w pokoju). Od tego czasu wielu tagowiczów podejrzewało, że z czystością tam jest nie najlepiej i że gospodarz mocno czepia się swoich gości....
źródło: 54e4ed1e931157021ac04c7bfb73c66737c5da8ad1a98e5c144273eef09f16d1
@Olimp_Tesalli: ale z drugiej strony nie jest niewolnica.... Nie raz pokazywana jest z nosem w tel, w domu jednym czy drugim też za czysto nigdy nie mieli czyli też nie sprząta notorycznie. Jak by chciała mogłaby iść do pracy jak super gotuję pewnie by poszukała i to nie za 200usd. Czy nie jest tak że bierze udział w tym cyrku na własne życzenie. Nie przesadzajmy z Gapa świata nie podbije i
@Sefton: tylko że to wtedy ujawni kiszonka, a za takie coś go można dojechać, tak że w PL raczej nie postawi żabiego udka nigdy. Na wykopie raczej nie ma debili, którzy narażaliby się na więzienie za włam na serwery wykopu i kradzież danych osobowych, a ludzi z takim skillem chyba nie ma aż tak wielu.
@Sefton: tylko że to wtedy ujawni kiszonka, a za takie coś go można dojechać, tak że w PL raczej nie postawi żabiego udka nigdy. Na wykopie raczej nie ma debili, którzy narażaliby się na więzienie za włam na serwery wykopu i kradzież danych osobowych, a ludzi z takim skillem chyba nie ma aż tak wielu.


@darth_invader: Przecież ludzie na tagu nie mają możliwości "namierzenia" go. Będą wiedzieli tyle co on
@Olimp_Tesalli: Z całym szacunkiem, ale tak naprawdę to niewiele się z Twoich wypowiedzi da dowiedzieć. Ja rozumiem, że nie chcesz aby Marcin Cię zidentyfikował, z drugiej strony jak masz pisać prawdę, to inaczej się nie da.
Albo napisz w 100% jak jest, albo nie zawracaj ludziom dupy, bo w tym co piszesz jest tyle samo domysłów ile można wysnuć z jego filmów i wpisów tutaj.
Dawaj 100% jak jest albo odpuść,