Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Proszę o anonimowość przede wszystkim. Tak, tak i tak. To było strasznie słabe, nie wiem czy jest to dobry ruch aby tutaj o tym napisać ale emocje wzięły górę. Chciałem z rodziną spędzić czas, oglądaliśmy Marcina dość długo, wyrywczo, nie mieliśmy na to czasu. Urzekł nas otwartością, poczuciem humoru ale na miejscu nie mam problemu z płaceniem za usługę ale u niego to było płacenie za wszystko i to mnie zabolało najbardziej.
@Olimp_Tesalli: W dupie bym miał czy mnie namierzą. Niech Okuciuran i Paprykarz Szczeciński wiedzą, że nie są nietykalni tylko dla tego, że są z dala od Polski. Każdy ma prawo do swojej opinii, a tym bardziej jak te zapijaczone mordy drenują kieszenie swoich "klientów" i pod przykrywką homestayingu prowadzą tam scam na kase turystów! Polecam zgłaszać te miejsca na mapie google jako potencjalne niebezpieczne dla turystów.
@Olimp_Tesalli:
1. Czy Marcin dużo kłamał/kręcił itd?
2. Czy nagrywał gości bez ich zgody lub wiedzy?
3. Czy w jego pokojach jest czysto, są zachowane "normy" i ogólnie jakie wrażenia sprawiają na żywo?
4. Jakie ogólne wrażenie sprawia na żywo Marcin, Tharong i Dżunku.
4. Jak z wychodzeniem przez bramę, była cały czas otwarta czy Marcin łaskawie wpuszczał i wypuszczał gości?
5. Jakie wrażenie wywarła na tobie jego najbliższe sąsiedztwo?
6.
@pelt: to jest dziwny człowiek, dziwna aura od niego płynie, uśmiecha się, jest miły ale masz wrażenie że to nie jest szczere. tak nagrywał obracając to w żart, dopiero stanowcza prośba poskutkowała, chociaż nie do końca. pokoje są czyste, wrażenia? O Marcinie już napisałem, o jego żonie nie chce pisać. Dziecko jak dziecko, super, Marcin, żałuje tego przyjazdu, lubiliśmy go ale na żywo to już inna sprawa. brama w ciągu dnia