Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1:
Wiesz że nie potrafisz przeczytać dwóch wpisów ze zrozumieniem? Napisałem wyraźnie: wydawnictwo wydało Bartosiaka bo zarobi przy 10k sztukach sprzedanych ponad milion. Po prostu jest to dla nich bardzo dochodowe jako dla wydawnictwa.
Nie odnosiłem się do tego ile zarobi Bartosiak bo to jego sprawa i mnie to nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: w sensie wydawnictwa wydaja ksiazki dla pieniedzy? Nie boi sie Pan wygladzac tak kontrowersyjnych tez? I czemu akurat pod wpisem o urojonym rasizmie? Tak czy siak darmowa reklama takze dobra robota :)
  • Odpowiedz
@emjot86:
Ktoś tam wyżej zadał pytanie o to czemu wydawnictwo związane z literaturą wydało Bartosiaka. Taki był kontekst. I odpisałem: Wydawnictwo to konkretne wydało dr Bartosiaka dla pieniędzy co jest w pełni zrozumiałe ponieważ Bartosiak gwarantuje im wysoki zysk i co ważne: pewny zysk mimo kryzysu czytelnictwa.
A co do owego rasizmu to tutaj jest to imho czepianie się na siłę i bezpodstawne.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Może jestem zmęczony i czegoś nie doliczyłem, więc dopytam. Żeby zarobić milion przy nakładzie 10k, to musieliby na książce mieć stówkę czystego zysku. Ile kosztuje ta książka? Ta cena w internecie to jest pierwsza rata, czy jak?
  • Odpowiedz
@wonsz4954:
Masz rację, zmęczenie materiału, przepraszam. Ale sens ogólny jest ten sam: wydanie Bartosiaka to pewny zysk dla wydawnictwa.
Dlatego go wydali. A oburzenie że to zrobili uważam za dziwne. Tak samo rzekomy rasizm (xD)
  • Odpowiedz
A oburzenie że to zrobili uważam za dziwne.


@wolskiowojnie: Pana komentarz akurat pod tym dziwnym twicie o urojonym rasizmie sugeruje co innego ale moze to u mnie zmeczenie materiału :) wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz