Wpis z mikrobloga

Wprowadzilem sie do nowego domu w ktorym dostawcom gazu i pradu jest E.ON, napisalem ze chce otworzyc konto i wyslali mi oferte gdzie prad jest za 50.92p per kWh kiedy kazda inna frima oferuje 33.52p, podobnie z gazem E.ON 12.71p a inni 10.41p. Co to za akcja okradania ludzi? Napisalem do nich ze maja #!$%@? oferte to odpowiedzili ze szybko poszukaja lepszej dla mnie. Czy to oznacza ze chceili mnie po prostu klasycznie zrobic w #!$%@?? #uk
  • 10
@mynameis60: zapisalem Ref linka, i wlasnie sparwdzalem centy tez w Octopus maja takie jak w EDF wiec EON leci w #!$%@?, za kare biore Octocpus nawet nie chce mi sie czekac na E.ON oferte z dupy.
Octopus

@mynameis60: to ten co najlepiej by swoim pracownikom zakazał mówić po angielsku bo to język kolonizatorów? XD
@DrGreen_2 Nie dziwne, że drogo. Sprawdzałeś outfoxthemarket.co.uk ? Tylko się nie zraź ich grafiką :D
@DrGreen_2: prawdopodobnie pokazuja Ci taryfe przed naliczeniem EPG, na moim rachunku tez pokazuja te 50p ale pozniej odliczaja 60f miesiecznie od rachunku z racji EPG. Nie moga Ci naliczac niczego ponad cap + EPG. Aktualnie jak wezmiesz od Octopusa, EDF, EOn czy jeszcze od kogos innego na variable to bedziesz placic tyle samo jednostkowo i ani tysiecznej czesci pensa wiecej.
@adriano30: mozliwe, ze masz racje ale nawet miesiecznie wyliczyli mi ze powieniem placic 400 funtow kiedy wszedzie indziej 200. W dzisiejszych czasacyh chyba nie ma wiekszego znaczenia kto dostracza energie i gaz.
outfoxthemarket.co.uk


@Jofiel: We're sorry, we are currently unable to offer you a quote online.
This is due to energy prices being at record highs and ongoing energy market uncertainty.

Whilst we would love you to join us, it might be better for you to stay with your current energy supplier.