Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tworząc harem facetów, który ją bronię przed innymi samicami


@AlienFromWenus: Pójdziesz na gołe klaty z innymi babmi? Jeśli tak, to zapisuje się w te harem ( ͡ ͜ʖ ͡)
czemu są kobiety, które nie mają problemu dzielić się facetem z innymi kobietami, na moją logikę to jest i bez sensu i nieopłacalne.


@AlienFromWenus: bo uważają, że zasługają na Chada, nawet jeżeli miałyby się nim dzielić z innymi kobietami
ja od zawsze miałam przekonanie, że każdy facet, który mi się spodoba, może być mój, i można go wcielić w większą grupę, tworząc harem facetów


@AlienFromWenus: to od zawsze było i będzie tylko Twoje "przekonanie", nie jesteś pępkiem świata a tylko zapatrzoną w siebie atencjuszką, którą ten harem facetów użyłby jeden raz i wyrzucił tam gdzie Twoje miejsce, czyli na śmietnik

2/10 bo odpisałem
@bambo_rambo:

Ale szambo wylało bo różowa śmie śmieć mieć swoje upodobania, jakby w Polsce była poligamia legalna to każdy facet by się jarał i oczekiwał od kobiet tego, że nie będą miały przeszkód być jedną z wielu, w drugą stronę to pęka odbytnica i już są teksty o "używaniu" różowej bo przecież tylko facet "używa" xD