Wpis z mikrobloga

@dashcambandit: myślałem, że to jeden z tych postów z długą historią, a na koniec pytanie jak usunąć rdzę z dachu.

Tymczasem to komediodramat życia w kraju z kartonu, gdzie za obrazę papieża przez internet jest zgarnięcie na komendę po 1 dniu, a za próbę zabicia człowieka umorzenie z braku wykrycia sprawcy, którego widział tłum ludzi
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: yhy. Znajomi pracują w firmie zajmującej się leasingami/pożyczkami i po wypowiedzeniu umowy zdarza się że ktoś nie oddaje sprzętu(od samochodów przez różne maszyny po nawet drobną elektronikę). I od nich już wcześniej słyszałem historie o tym jak po zgłoszeniu policja jakimś cudem namierzy to też potrafi zostawić w dozorze u złodzieja. Więc owszem-jestem skłonny uwierzyć w to że dokładnie tak działa jak w sprawie z motocyklem.

Magiczny monitoring, wiadomka
  • Odpowiedz
@dashcambandit: myślałem, że to jeden z tych postów z długą historią, a na koniec pytanie jak usunąć rdzę z dachu


@LipaStraszna: xDDD
Uwielbiam tego typu pasty, kiedys byla w podobnym stylu o gosciu co w krzakach lampił za zdradzającą żoną. Masz może pod ręką podobne historie? ;)
  • Odpowiedz