Wpis z mikrobloga

@RafDan: Bo mu psycha siadła, myślał że jak będzie chciał walki z potężnym fighterem z mojego miasta bez organizowania gali to Marcin się tej walki nie podejmie ale mój potężny imiennik nie jest z pierwszej łapanki i wyskoczył do bombela który tego się nie spodziewał i widząc jak Marcin pokonał Prezesa federacji Fen tak się zesrał że odkręca kota ogonem :) Dla mnie coś pięknego, dawno tak frajerskiego zachowania nie
  • Odpowiedz
  • 9
@RafDan: Pamiętasz co zrobił boxdel przed walką z maksymalnie? Gdy uwierzył że ten jest zabijaką i stoczył wiele walk ulicznych to się po prostu go obsrał co potem zresztą wyszło. Mi to śmierdzi tym samym, boxdel zobaczył że najman sobie lepiej poradził z Jóźwiakiem niż on i flaga Japonii w gaciach gotowa.
  • Odpowiedz
@isrin22: Dobra stary, ale co Ty porównujesz. Grubego bez formy do Maksymalnie, a tu jest po walce i cos cwiczy do Najmana obitego po swojej walce.
  • Odpowiedz
@RafDan: coś ćwiczy? Gruby schudł 5 kilo i zrobił z tego cud nad Wisłą. Po walce poszedł #!$%@? 2 kebsy i waga wróciła. Nie poszedł bo wie że dostał by #!$%@?
  • Odpowiedz