Wpis z mikrobloga

Istnieje jakaś możliwość wyłączenia tych #!$%@? najazdów potworów? Miałem dziki z dwoma gwiazdkami i mi je #!$%@? nietoperze zabiły bo zostawiłem jakiś milimetr niezabudowany. To samo z wilkami. Miałem z jedną gwiazdką i #!$%@? ptaszyska wlecą #!$%@? wszędzie. #!$%@?ły mi trzy ztamowane wilki z jedną gwiazdką. Trzeba #!$%@? wszsykie farmy obudowywać kamieniem dookoła co do milimetra bo te #!$%@? potwory co jakiś czas się spawnują na twojej bazie. Nie da się #!$%@? normalnie grać w tą #!$%@?ą grę.
#valheim
  • 3
i feel you. w modzie Valheim plus jest możliwość wyłączenia. jest to kombajn do zmiany wielu rzeczy i działamy szczegółowo z konkretnymi. problem z tym modem jest taki, że nie został zaktualizowany do ostatniej wersji gry. trzeba odpalać na "old_stable" by cofnęło do 0.213.4 w steamie.

inny mod to custom raids. zmienia tylko sprawę z najazdami.
@Ciameq: Dzięki stary. Zainstalowałem Custom Raids. Poczytałem jak tego używać. Trzeba trochę kombinatoryki ale po prostu wyłączyć wszystko nie było trudne. O ile zadziała. Musze potestować.

Chciałem sobie zrobić raida z dzików żeby odzyskać dzika z gwiazdką ale za dużo zmiennych tam jest i się boję, że coś spieprze. Pozostaje biegać znowu za dzikami :(

PS: zapomniałeś użyć opcji odpowiedz. Kliknałem swój post przez przyadek i zobaczyłem, ze ktoś coś napisał.