Wpis z mikrobloga

@Rabusek:

Czy kondycja baterii podlega gwarancji?
Baterie litowo-jonowe zużywają się z czasem, co – jak podkreśla Apple – jest naturalnym procesem i w związku z tym bateria nie podlega wymianie gwarancyjnej, jeśli nie posiada wady materiałowej czy produkcyjnej.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baterie litowo-jonowe zużywają się z czasem, co – jak podkreśla Apple – jest naturalnym procesem i w związku z tym bateria nie podlega wymianie gwarancyjnej, jeśli nie posiada wady materiałowej czy produkcyjnej.


@ReevoX: https://www.apple.com/batteries/service-and-recycling/

Your battery is designed to retain up to 80% of its original capacity at 1000 complete charge cycles. The one-year warranty includes replacement coverage for a defective battery. Apple offers a battery replacement service for all MacBook,
Poszedłem na support i jutro mam prawdopodobnie naprawe gwarancyjna, takze dzieki @ReevoX ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Upon checking here, your device needs to be checked and inspected by one of our technicians for a possible repair.


Napisze na tagu jak skoncze zeby ktos z podobnym problemem ogarnął sobie sytuacje przed koncem gwarancji
@Rabusek: standardowa formułka, i wygląda na inspekcję a nie wymianę. Gdzie pytałeś? W jaki sposób przekazujesz komputer?

Pytałem o to w autoryzowanym serwisie (imad) i musieliby przeprowadzić inspekcję a nie mogę sobie pozwolić na oddanie jedynego komputera. Według nich i Apple do wymiany kwalifikują się baterię poniżej 80% pojemności poniżej 1000 cykli.
Gdzie pytałeś? W jaki sposób przekazujesz komputer?


@poison101: zawsze pytam na czacie w USA. kiedyś zalałem telefon i... senior advisor podjął wyjątek i wydał mi nowy telefon przez cortland :)

Według nich i Apple do wymiany kwalifikują się baterię poniżej 80% pojemności poniżej 1000 cykli.


no pytałem czy 88% przy 67 cyklach sie kwalifikuje, to babeczka powidziała, że na inspekcje. Zobaczymy co powiedzą - tyle, że troche martwi mnie, że mogą