Wpis z mikrobloga

HL jeśli poczyni mądre ruchy, to może stać się głównym potentatem na rynku freak-fightów, detronizując Fame z tronu, który nie ma za wielu asów w rękawie i uważam, że jeśli nie zaskoczą niczym pozytywnym, to będzie im szło coraz gorzej.

Perwszym oczywistym krokiem jest zakontraktowanie Don Kasjo Krula, który wraca do łask publiki. Na walkę z Denisem już został nakręcony hype. Zorganizować ich walkę, posadzić go przy stole z Najmanem, który by walczył z Dawidem Załęckim i mamy Don Kasjo Króla vs resztę świata. To byłoby piękne i legendarne :D
Już Kasjo utorował sobie drogę do walki z Dawidem i Tyburskim, zawsze jest opcja rewanżu z Najmanem, ale na to nie ma raczej szans, Don Kasjo Krul jak mówi, tak robi, a twierdzil że nie zawalczy z EL Tostem :D

Nie wiem czy istnieje pole do dogadania się z Normanem Pałką, ale ja bym go brał bez zastanowienia, bo to wyrazista postać. Mógłby zawalczyć z Tyburskim, czy z Kasjo, a nawet i z Denisem, bo myślę że on by go równie mocno potrafił #!$%@?ć jak Kasjusz i go w zabawny sposób trollować :D

To że Denis kopał w boksie to jest generalnie świetna wiadomość dla HL. Dostarczył wszystkim swoim przeciwnikom argument do triggerowania go xD Kasjo, Omielańczuk, Pałka, to jego potencjalni rywale. Broń boże Labryga, bo to byłoby nudne jak flaki z olejem.

Następnie mądre wykorzystanie Daro Lwa - na myśl wysuwa się walka z Natanem Marconiem, ale uważam, że całkiem zabawne byłoby zetawienie go z Mielonidasem xD Wyobraźcie sobie Dara cisnącego Mielonidasa, że ten nie umie włączyć odkurzacza xD I skonsternowanego i #!$%@? Mielonkę, którego Dariusz by pewnie odpalił xD

Najman to Najman, wciąż czekamy na jego walkę z Jacą. Można go zestawić z Dawidem i skonfronotwać z Kasjuszem na konferencji/rundkach, ściągnąć dla niego Saletę. Możliwości jest wiele, Ojciec chrzestny polskich freak-fightów zawsze nadaje kolorytu gali.
O Jacka się raczej nie martwię, czuję że wróci w dobrej formie i będzie na ustach wszystkich.

Mądre użycie tych topowych influencerów, to też klucz do sukcesu HL. Mają też szanowanych sportowców, którzy też są potrzebni, żeby sprzedać dużo PPV, musi być zachowany balans. W sumie fajnie byłoby jakby znowu kupili Staśko na walkę z Lexy, to zestawienie by elektryzowało i wywołałoby sporo zamieszania. Później mogliby ją #!$%@?ć, albo zestawić z jakąś Laluną, to mogłoby być śmieszne w sumie xD
W interesie HL jest zakontraktowanie Bagiety i zestawienie go z Kapelą i Disem. Chociaż kretyni z twittera na bank by bojkotowali angaż Kapeli.
Chociaż z ich zdaniem nie ma co się liczyć, później by zajadając popcorn oglądali programy z jego udziałem. Kapelę też można byłoby później zestawić z jakimś prawkiem, nawet ponownie z Kossakowskim.

HL ma naprawdę dużo możliwości, można też sięgnąć po GSP, ale on ponoć na banicji. Fame mogą się zawijać i mam ich w dupie. Nie obchodzą mnie walki Oskarkow pokroju Błońskiego, jakiś Tromba, Mandzio czy Tancula. Ferrari się tam marnuje i jego zestawienie z Alanem, to jedyna interesująca walka jaką mają w zanadrzu na ten moment.

HL powinno jeszcze ogarnąć nowego prowadzącego i lepiej promować galę.

#famemma
  • 22
Fame mogą się zawijać


@DEJW88: i tak od 17 edycji na wykopie. Najpierw HL miał być pogromcą Fame, potem Prime, teraz znowu HL ma być pogromcą, a prawda jest taka, że nadal będziesz tam oglądał Lexy i Pawłowskiego. Bomby nie ma, Denis wypada na ~rok, Kasjo nie zawalczy z Najmanem, a starego Murana pewnie też nikt nie bedzie chciał cisnąć i będziemy na konfach słuchać jakim to Mati był wspaniałym człowiekiem.
@RafDan: Tyle, że Fame miało dwa ciekawe zestawienia ostatnio, a ja daje szansę HL, bo mogą zagarnąć większość najlepszych zadymiarzy. Przyszłe gale Fame zapowiadają się słabo.

@CeZ_ Też pragnę zaznaczyć, że w czasach kiedy ludzie prognozowali upadek Fame, ci mieli ciekawych ludzi w swoich szeregach: Kasja, Muranów, Normana, a teraz sporą część z nich może zagarnąć HL.
a teraz sporą część z nich może zagarnąć HL


@DEJW88: oczywiście, ale tymczasem w kontekście przyszłego HL mówi się o Nowaczkiewiczu, Josefie, Alberto, Medusie, Mini Majku, Lexy, Labrydze. Mogą zgarnąć wszystkich zadymiarzy, ale i tak na karcie będzie 1-2 pojedynki "zadymiarskie". Tak samo w Fame. Gust / sympatia poszczególnych osób / obecna pozycja zawodnika w social mediach będzie decydowała czy będziesz uważał karte HL/FAME za lepszą.
@CeZ_: Ja we wpisie puściłem trochę wodzę fantazji i większość rzeczy pewnie nie będzie miało miejsca. Ale Kasjo vs Denis, albo Norman vs Tyburski (hipotetycznie) to znacznie ciekawsze zestawienia niż Jóźwiak vs Dubiel (osłabnięcie konflktu) czy Ferrari vs Blonski.
Uważam, że HL ma możliwości żeby poprawić wyniki i być ciekawszą federacją dla widzą wykopowego :D Influencerzy z Fame też są już wyeksploatowani, zadymiarzy za bardzo nie mają, dlatego przewiduję spadki jeśli