Wpis z mikrobloga

Szansa, że #ukraina wygra te wojnę na swoich warunkach jest bliska 0%. Myśle, że nawet jeżeli odbiją część ziem to i tak Putin od czasu do czasu wystrzeli sobie rakietkę, to na Kijów to gdzieś indziej. Coś w stylu Izraela i Tel Awiwu. Niech się trzymają ukry jak najdłużej. Banderowców mi nie szkoda. Bardziej niepokoi fakt, że ukry chodzą sobie po Polsce z naszywkami tfuu banderowców. To tak jakby Niemiec przyjeżdżał i miał swastykę na ramieniu.
  • 26
@asap_: I cyk konto bez avatara, bez aktywności czy nawet płci jawną ruską propagande wysrywa na wykopie.

Tak wiemy, że wam ruskom ukraińców nie szkoda, bo jesteście szurnięci jak naziści podczas 2 wojny światowej, nie musicie nam tego eksponować na cały świat, wszyscy wiedzą o tym od jakiegoś roku, niektórzy dłużej.

Jeszcze napisz, że rosja dobrze robi mordując cywili i zrównując mariupol z ziemią.
  • 2
@BayzedMan: Po pierwsze nie naziści a Niemcy. Dwa; jestem Polakiem i polska sprawa jest ważniejsza niż cały naród ukraiński. Na szczęście mamy z ukrami zbieżność interesów. Zanim pierwszy bolszewicki żołnierz strzeli do polskiego żołnierza, ukraińskich żołnierzy ma już nie być na tym świecie. Dlatego uważam, że warto wspierać. Oczywiście nie za darmo. Rasijka destabilizuje cała wschodnią cześć Europy więc jak mógłbym pisać, że to dobrze. Ty najzwyczajniej w świecie durny jesteś
napisz jeszczce, że ukraińskich nazistow z banderowskimi flagami w Polsce nie ma i to na pewno propaganda rosyjska XD


@Kotlet_z_Chabowy: Dwie baby na jedną z kilkudziesięciu demonstracji się pokazało z czarno-czerwoną flagą i od razu im życzycie śmierci i zniszczenia w wojnie, bo hur dur naziści banderowscy.
Wiem, że wam coraz mniej płacą za trolling na wykopie, ale holy shit tutaj udajecie wręcz opóźnionych. xD
Po pierwsze nie naziści a Niemcy. Dwa; jestem Polakiem i polska sprawa jest ważniejsza niż cały naród ukraiński. Na szczęście mamy z ukrami zbieżność interesów. Zanim pierwszy bolszewicki żołnierz strzeli do polskiego żołnierza, ukraińskich żołnierzy ma już nie być na tym świecie. Dlatego uważam, że warto wspierać. Oczywiście nie za darmo. Rasijka destabilizuje cała wschodnią cześć Europy więc jak mógłbym pisać, że to dobrze. Ty najzwyczajniej w świecie durny jesteś jak każdy