Wpis z mikrobloga

Męczennik Prawicy, święty Oskarek patron szczucia, od jakiegoś czasu doi już państwo ze specjalnie stworzonego dla niego stanowiska. Teraz okazuje się że i sfeminizowany klon Dudy dostał posadę przy doradzaniu wojewodzie. Bo jej doświadczenie jest przecież bezcenne.

Tylko ten MiniMorawiecki pokrzywdzony. Dajcie mu jakieś państwowe stanowisko.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Męczennik Prawicy, święty Oskarek patron szczucia, od jakiegoś czasu doi już ...

źródło: 20230321_095727

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@ZlyCzarodziejRumburak: dane ofiar przestepstw chroni się przed takimi hienami jak oskarek. Właśnie z tego powodu.

Samo wywlekanie tego przez PiS jest moralnie naganne i oskar nie jest ofiarą. Takie zachowania trzeba piętnować.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZlyCzarodziejRumburak:

szczerze mówiąc narracja,że typ strzlił samobója przez jakiegoś Oskarka czy media rządowe jest tak debilna jak paski TVP


Pod koniec grudnia ujawnili dane ofiar i potem te wszystkie Oskarki zaczęły wylewać ściek na tę rodzinę. W lutym chłopak popełnia samobójstwo. Ja wiem że często łączenie kropek to trudna sprawa, ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@Jabby: czyli wg. Ciebie koleś nie miał problemu z tym że był gwałcony przez partyjnego kolegę matki, która nie za bardzo miała czas dla rodziny a miał problem z tym, że sprawa wyszła na jaw? No ciekawy sposób łączenia kropek. Szczerze mówiąc nie widziałem NIGDY, żeby ktokolwiek atakował ofiarę pedofila czy to w tej czy innej sprawie. Zawsze jest współczucie i potępienie sprawcy, ale jak rozumiem ty widzisz to inaczej?
  • Odpowiedz
k z gofram


@pieczony_szczur_z_ogniska: typie, ale ty chcesz ustalać co ile ma kosztować? Co wg. ciebie jest stawką z kosmosu a co już nie?! xD Idź zrób instalację elektryczną komuś w chacie to pogadamy czy to taki pikuś i kosmos. To że ktoś zarabia dobrze bo potrafi coś wymagającego nie tylko wiedzy, ale i sprawności to normalna sprawa. Idź zrób komuś łazienkę od A do Z. Obawiam się, że jesteś
  • Odpowiedz
  • 1
@ZlyCzarodziejRumburak:

Taki że ujawniając jego dane sprawili że całe jego otoczenie dowiedziało się co mu się przytrafiło. Podobnie jak cała Polska. Do tego wściekły atak na jego bliskich. Niemal bezpośrednio po tym wszystkim się zabija. Faktycznie, związku przyczynowo skutkowego nie widać wcale.
  • Odpowiedz