Wpis z mikrobloga

widocznie jakiś #!$%@? się trafił


@JemKredki1983:

Jakiś? Każdy, kto się pozytywnie odnosi do tej całej antify. ruskie też "walczą z faszyzmem na Ukrainie".

Podobne metody, nazwać coś czego się nie lubi/ z czym się nie zgadza "faszyzmem" i z tym walczyć.
@inozytol: czekaj czekaj ... czy Ty teraz postawiłeś znak równości pomiędzy każdym który jest anty faszystą że jest fanem ruski... Jesteś głupi? Jestem anty faszystom, mój dziadek który walczył z faszystami będąc w polskim ruchu oporu też był anty faszystą.
Jestem anty faszystom


@JemKredki1983:

Jesteś analfabetą i kończę "dyskusję" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znak równości pomiędzy każdym który jest anty faszystą że jest fanem ruski


Nie potrafisz nawet prostych zdań zbudować. Już nie mówiąc o wyciąganiu prostych wniosków z nieskomplikowanego zdania.

Wyjaśnię to w punktach, bo jesteś słaby w bani:

1. Antifa to banda przygłupów, którzy nazywają "faszystą" przypadkowych ludzi.
2. Rosja robi to samo Ukrainie.

Dopiero
@inozytol: xD tak bo argument w rozmowie, są popełniane błędy czyste argumentum ad personam.

1. Nie znasz wszystkich uogólnienie jest miarą Twojej głupoty
2. Rosjanie, a dokładnie Putin go śmieć który własną matkę w #!$%@? by zrobił. Mają za cel zdobycie swoich chorych celi politycznych.

Mały quize. Czy ONR to faszyści, Czy MW to faszyści, czy Zadruga to neo poganie? Czy jesteś idiotom który uważa że salut rzymian to w sumie
Czy jesteś idiotom


@JemKredki1983:

Nie pisz do mnie, bo nie da się czytać takiego kaleczenia.

Mały quize


MW to faszyści i nie zgłaszasz ich do prokuratury?

Nie znasz wszystkich


Znam wystarczająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

, są popełniane błędy


Nie "są popełniane", to ty "sadzisz byki" i nie potrafisz się wypowiedzieć w pięknym, polskim języku. To świadczy o czymś.

Mały quiz. Przestałeś gwałcić małe dzieci?
najlepsza ta gwiazda dawida


@sotilas:

Jest najlepsza, bo to chyba najczęściej się przemilcza/zapomina, gdy śmiejemy się z rusofilów.
Cały "zgniły Zachód" jest rzekomo w rękach Żydów, a rosja to słowiański żywioł, który nie pozwala syjonistom na przejęcie sterów. No chyba, że to Kiriyenko, Mishustin, Fradkov, Fridman, Aven, Mikhelson, Prokhorov, Khan, Abramov, Kantor, Mamut, Nesis, Rotenberg, Shefler, Moshkovich, Yushvaev, Nisanov i jeszcze wielu innych XD
@inozytol:

Nie pisz do mnie, bo nie da się czytać takiego kaleczenia.


W sumie w dupie to mam

MW to faszyści i nie zgłaszasz ich do prokuratury?


Zgłaszałem

I co że popełniam błędy, to nie argument w rozmowie który ma jakiś charakter. Rasiści, szowiniści, faszyści, komuniści, co gówno które zastanawiam mnie zawsze w jaki sposób nosi ziemia. Powiedz mi coś merytorycznego bo nudzi mnie Twoje bez sensowne gadania,

nigdy nie gwałciłem,