Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Chce zrobic PJ na c+e i stoje przed wyborem szkoly. Jestem ze Slaska i wybor jest dosyc duzy, a jak wiadomo sa lepsze OSK i gorsze.
W okolicy mam Wordy w Katowicach, Tychach i Dabrowie i mozna powiedziec, ze w miare znam te miasta i moglabym zdawac egzamin w kazdym z nich.
Szukam dobrego OSK w jednym z tych 3 miast, zeby jak najwiecej jezdzic po drogach egzaminacyjnych i dobrze sie przygotowac.
Mozecie podzielic sie opiniami gdzie najlepiej zdawac, oraz polecic jakies dobre szkoly zeby wszystko poszlo sprawnie? ()

#prawojazdy #katowice #tychy #dabrowagornicza #zycietruckera
  • 7
Wordy w Katowicach, Tychach i Dabrowie


@lisica23: C+E można zdawać tylko w niektórych WORDach - Tychy na pewno się do nich nie zaliczają. Sprawdź te miejsca za pomocą usługi Wyboru terminu egzaminu (czy jakoś tak) w serwisie Info-car.pl

Natomiast z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć - wybierz najlepszy OSK z najbliższej okolicy. Nie warto dojeżdżać nie wiadomo jak daleko na jazdy. Ogarnięcie tras egzaminacyjnych to kwestia wyskoczenia do miasta egzaminacyjnego 1-2
@lisica23 jak ogarniasz jazde to idz do szkoly i od razu sie dogadaj czy mozesz wyjezdzic mniej godzin za mniejszy hajs. Kręcenie sie z przyczepa 30h po placu jest strata czasu i pieniedzy jesli ogarniasz jazde z przyczepa po 5h.
Po drugie zweryfikuj czy chcesz w to brnąć. Spójrz na obecne mandaty i ilosc pkt karnych do zebrania.
Jeden przejazd na czerwonym i 15pkt karnych.
Do tego policja i ITD dostala nowe