Wpis z mikrobloga

jest aktualnie debil nr 1 polskiej "sceny" krypto influencerow. Już nawet szur konieczny


@nicspecjalnego: Kurcze wszyscy tacy debile, tylko ciekawi mnie dlaczego to ci "debile" i "szury" mają kasę, a wykopki przegrywy nie mają. Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi, wszyscy lepsi od ekspertów. To jest śmieszne.
@Jah00: masz rację, ale koniecznego nie nazwałem debilem, tylko grafa.
Konieczny miał na mnie wpływ jeśli chodzi o prepering i btc, i za to go szanuje. Ma charyzmę, potrafi się wypowiadać, szkoda że jest takim megalomanem i szurem ( inna sprawa że szurstwo się sprzedaje ). Graf nie ma nic
@Jah00: słaby bait... Tzn. już mam wątpliwości czy to baity, czy poważnie mówicie, bo nic mnie już nie zaskoczy w poziomie IQ tutaj.

Sprzedawać sholenia, scamowac, lecieć w #!$%@? to naprawdę nie jest trudne, ale większość ludzi nie chce tak zarabiać. Jeżeli piszesz poważnie to gratuluję, bo ewidentnie dla ciebie osiągnięciem jest zarabianie nawet oszukując ludzi ( _)

ja go nie obserwuję a i tak Twitter podrzuca te
@Mavos: mnie się jakoś nie wyświetla ani on ani inne tego typu zjeby. A obserwuje ponad 100 kont związanych z BTC, tyle że anglojęzyczne i techniczna a nie naganiackich zjebow.

Twitter sugeruje wpisy kont których wiele z osób które śledzisz obserwuje. Tak samo pewnie jacyś idioci retwettuja to.

On nie płaci za to że 300mln kont widzi jego wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze możesz go zablokować
Jeżeli piszesz poważnie to gratuluję


@chaintime: Jesteś idiotą. Oczywiście, że piszę poważnie. Im dłużej żyję tym bardziej jestem przekonany o tym, że większość ludzi to totalni idioci. Serio. Tu nie ma oszustwa, tylko idioci nie rozumieją co ci panowie sprzedają. Jeżeli kupujesz książkę, a nie umiesz czytać, to idiotą nie jest ten co ją napisał, tylko ty jesteś idiotą, prawda? Internet jest pełen informacji i to twoje zadanie odsiać to co
@Jah00: to raczej ty jesteś jednak idiota bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, mało tego obecnie nie ogarniasz nawet logicznego sensu wojen wcześniejszej wypowiedzi. Nie piszesz na temat pjoter. Sam nazywałem go ekspertem i mówiłeś że ma kasę. No ma bo robi ludzi w vuja. Teraz #!$%@? o tym że wypopki powinny odsiewać dobre od złych informacji. Sam go nazywales ekspertem.

Nie odpisuj. Merytoryczny i logiczny dialog nie jest możliwy, więc
@chaintime: Nigdzie nie napisałem, że jest ekspertem. Kto tu ma problemy ze zrozumieniem. Przecież to bardzo proste. Ludzie, którzy hejtują mądrzejszych są idiotami, bo zamiast tego mogliby ich posłuchać i sami być mądrzejsi.
@chaintime: No po prostu nie. To wy go nazwaliście ekspertem, nie ja. Dla mnie to po prostu ciekawy człowiek posiadający pewną wiedzę i pewne opinie z którymi warto się zapoznać.