Wpis z mikrobloga

High League 6
Była to średnia gala i to jest najgorsze. Kiedyś widziałem gorsze, na przykład Fame 9 czy High League 3. Ale jaka jest różnica? Tamte jakoś zapamiętam, 6 gala Czeczenów to straszna nędza. Młody Muran odskakując na tamten świat, zabrał ze sobą całe freak fighty. Koniec konfliktów, koniec tematów rodzinnych. Spodziewajcie się więcej ludzi typu Roger Salla, zwykłych ludzi, którzy wycisną ostatnie soki z tego biznesu.
Pewnie, Xayoo vs Diss... miałem tu podać wymarzone pojedynki, ale ciężko mi idzie wymyślenie czegokolwiek.
Muran z Najmanem po tym co się stało, już nie będzie takim samym wydarzeniem, nie ważne jak zabawnie będzie.
Boxdel vs Najman, mało prawdopodobne, ale konferencje dostarczyły by patologiii do moich ploretariackich żył.
Daro Lew obsrany jakby bił się z Khalidovem, młody Załęcki znowu się kładzie za pół bańki.
I te obrzydliwe koncerty...
Wypiszcie tu jakieś wymarzone zestawienia, bo dla mnie niestety ten biznes się wypalił.
Z rok, dwa pociągną na spokojnie, ale dłużej nie ma bata.
Sam kiedyś kupowałem gale, ale te walki kobiet, tak cholernie wysoko main eventu i dominacja Dubiela, zniechęcają mnie do zakupu (nic nie mam do Marcina, ale nie jest ciekawą postacią).
Pewnie na 7 wróci Jaca i co z tego???
To już nie będą te emocje, ten sznyt...
Albo to ja robię się stary i tęsknię za walkami typu Magical vs Rafonix lub Kasjo vs Parke.
To są freaki, tu liczą się konflikty, w KSW przykryjesz wszystko sportem, tutaj nie ma szans.
i na koniec, Mosa Ghawsi jesteś ciul nie włodarz, dziękuję.
Ale długi wysryw XD.
#famemma #highleague #mmavip
  • 8
@Hambercios: Nie spłaszczaj tak tego (mimo i tak płaskiej trajektorii)
Między Magical vs Rafonix a Kasjo vs Parke było wiele konfliktów i dram do wyjaśnienia zanim jeszcze Murańscy w to weszli.
Będą następne.
Władca Piekieł niezrzeszony a i na pewno pojawi się niedługo postać która wzbudzi u Ciebie nowe emocje do obejrzenia.
To właśnie freak fight według mnie

3 wydarzenia które Dziś zapamiętam
1. Najman w końcu próbuje i walczy 3