Wpis z mikrobloga

tostuję klasyka od jednego mirka z tagu

Mnie to dziwi nie? Że High League chciało tej walki Jacka z Najmanem. No bo wiecie, wydaje mi się że już wszyscy mają dosyć tego Jacka nie? Najman też nie ma najlepszej opinii. Dużo ludzi tam narzekało już na jednego i drugiego. Poza tym oni to reklamują jako najdroższą walkę itd. Przynajmniej dla Jacka, a dla Najmana pewnie też. Ja wiem mniej więcej ile oni za tą walkę zarobią, nie mogę powiedzieć chociaż wiem z pewnego źrodła, no i to są pieniądze no... niemałe. A nawet całkiem duże można powiedzieć. Jak na polski freak fight spore, czyli ogólnie duże. No i teraz wiecie czy ta walka sie High League opłaci? Nie wiem... Tym bardziej, że no mi się wydaje, że Freak fighty w Polsce się kończą powoli, że to zainteresowanie spada. Szczególnie właśnie przez obecność i tu już bez złośliwości takich gości jak Jacek np. którzy po prostu ludzi męczą już. Ludzie już trochę nie chcą tego oglądać. Samo to że walkę Jacka z Najmanem nazywa się teraz finałem freakfightów no to sugeruje, że tak jakby to już się wypala i się kończy. No zobaczymy, ja narazie z tego odszedłem, dobrze mi się powiem wam to ogląda i komentuje z perspektywy widza. Mam taki większy dystans jak na to patrzę z boku, więcej mogę powiedzieć jakoś tak lepiej się odnieść nie? Tym bardziej jak nie jestem związany z żadną konkretną federacją. To też wpływa można powiedzieć na jakąś tam moją wiarygodność jako commentery, tak jak pamiętacie jak w to wchodziłem to miałem takie obawy jak to będzie wyglądało. Czy bym wrócił? Nie wiem, może za jakiś czas. Pytanie tylko czy to się do tej pory nie skończy albo przygaśnie na tyle, że no nie do końca będzie po co wracać.
#famemma
dracar - tostuję klasyka od jednego mirka z tagu

Mnie to dziwi nie? Że High League c...

źródło: comment_1673363181ZLVatARCnaqOYsrTb1CP6G

Pobierz
  • 2