Wpis z mikrobloga

#przegryw
Przechodziłem wczoraj koło liceum. Miasto wojewódzkie. Nie wiem czym teraz młodzi ludzie są karmieni, ale każdy 180cm+, ładna szczęka i vifon na głowie. J00lki też płodne i ładne. Brutalny mogging. I jak tu z domu wychodzić, jak potem przez tydzień mam doła po tym co zobaczyłem.
  • 11
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Mięso do oporu, nabiał i w wielu nastoletnim oskarowy zaczyna #!$%@? batony proteinowe i serwatkę gdy zaczynają ćwiczyć siłowo.

Meanwhile przegryw lat 80./90. - kanapki z cukrem, chleb smażony w jajku, kluski/kopytka/jakieś mączne gówno, rosół z makaronem/pomidorowa z ryżem, bigos 2kg kapusty i kawałeczek kiełbasy. Schabowe tylko w niedzielę.

Jesteś tym czym karmili cię rodzice. Mój stary ma 165cm bo jadł całe życie jakieś chałki z dżemem (cukier krzepi
  • Odpowiedz
Meanwhile przegryw lat 80./90. - kanapki z cukrem, chleb smażony w jajku, kluski/kopytka/jakieś mączne gówno, rosół z makaronem/pomidorowa z ryżem, bigos 2kg kapusty i kawałeczek kiełbasy. Schabowe tylko w niedzielę.


@PfefferWerfer: w sumie taka prawda, jeszcze nostalgie maja za chlebem ze smalcem, przeciez to wszystko to nie jest jedzenie
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: dokladnie to, ja rocznik 97 pamiętam jak byłem mały że jadłem chleb ze smażona mortadela z psa i mimo to osiągnąłem mityczne 180cm. Z kolei moje rodzeństwo było już karmione mięsem dobrej jakości, jogurtami, wędlinami i są ode mnie z 10cm wyzsi
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Też zauważyłem, że obecni nastolatkowie są o wiele wyżsi niż nasze pokolenie, ale nie ma tak, że większość taka jest. Jednak jestem wyższy od większości, a mam równo 180. Za to dziewczyny tak samo niskie jak zawsze, większość ma ok 160 cm jak nie mniej. Plus zdecydowana większość, zwłaszcza kobiet, wygląda jak bezdomni xD
  • Odpowiedz