Wpis z mikrobloga

Wykopki i inni użytkownicy śmieją się, że nakaz aresztowania Putina nie ma sensu i że nigdy nie zostanie złapany - i to jest najpewniej prawda, ale to nie jest głównym celem. Tak się składa że za 2 dni do Rosji przylatuje Xi Jinping, zdyskredytowanie Chin na arenie między narodowej jako kraju którego główny przewodniczący robi sobie foty ze zbrodniarzem wojennym i wspiera zbrodniczy reżim to świetna zagrywka za którą pewnie stoi USA. #wojna #chiny #rosja #ukraina #polityka
  • 43
zdyskredytowanie Chin na arenie między narodowej jako kraju którego główny przewodniczący robi sobie foty ze zbrodniarzem wojennym i wspiera zbrodniczy reżim


@Azurusek: Już raz to pisałem, ale powtórzę - Z wykopkami żyjącymi w swojej bańce informacyjnej i którym by się przydał kubeł zimnej wody na łeb, jest taki problem, że ciągle nie rozumieją, że w pojęciu globalnym dla wielu ludzi ta wojna to jakiś konflikt na post-sowieckim zadupiu świata który ich
@eeehhh: No bo tacy ludzie nie mają mózgu i swojego zdania Onet czy inne WP (jeden pies bo wszędzie to samo) mówią im co mają myśleć i to wystarczy a że mówią że „to wielki cios dla reżimu i będzie miał wielkie konsekwencje” to oni to powielają i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eeehhh: Proszę wysłać mi screena z tego wpisu gdzie poruszyłem temat wojny na Ukrainie. To że ktoś jest zbrodniarzem wojennym, nie oznacza że trzeba wiedzieć z jakiego powodu nim jest, więc pomijam całkowicie wojnę na "#!$%@?", tak samo jak możesz spotkać przestępcę na ulicy i nie wiedzieć że nim jest i za co siedział, ale jest przestępcą, tak samo jak zbrodniarz jest zbrodniarzem. Oczywiście każdy ma w dupie renomę na arenie
@Arcyksienciuniu: Nie zauważasz tego że głosy o zbrodniach wojennych Putina krążą od wielu miesięcy, sam nakaz aresztowania Putina mógł być zaplanowany od dawna, a za dobrą zagrywkę USA uważam zapewne przyzwolenie do wypuszczenia tego nakazu aresztowania w odpowiednim momencie, a konkretniej przed spotkaniem Putin - Xi.
@Azurusek: ziomek, wiesz, że Chiny nie są stroną Statutu Rzymskiego ustanawiający MTK (USA, Indie też nie - głosowały przeciwko), więc mają #!$%@? na to? Dla nas to dobry znak, bo Europa już na 100% nie wróci do statutu quo, ale Indie i Chiny nie zmienią stanowiska wobec nakazu instytucji, której nie popierają.
@LebronAntetokounmpo: Doskonale wiem o tym, ale nie rozumiesz przesłania tego posta, a konkretniej chodzi o dyskredytację Chin na arenie międzynarodowej. Możesz powiedzieć że Chiny przecież mają to w dupie, tak jak mówi 99% wykopków - patrz komentarze wyżej, ale jeżeli spojrzysz na to z takiej perspektywy, że Amerykanie chcą na przykład pozbyć się TikToka to maglowanie w mediach przez kilka dni informacji że Xi Jinping spotyka się ze zbrodniarzem wojennym, a