Wpis z mikrobloga

### Bartosiak i Rożek - moja opinia - dr Piotr Napierała

Pytaliście mnie o opinię na temat występu Tomasza Rożka u Bartosiaka. Tomasz Rożek to jest taki z tego co wiem jakiś fizyk opowiadacz z jutuba, ktoś mi słusznie zwrócił uwagę że w TVP go widział więc widać władzy też się trzyma, no.

To na początku gadają sobie coś o edukacji, nic mądrego, znaczy bartosiak to wiadomo że nic mądrego, ten tam Rożek jakieś dyrdymały w stylu Maja żeby mieć podejście projektowe, no ja się pytam #!$%@? jak. No.

Potem coś tam coś tam o sztucznej inteligencji i tu rożek mówi coś takiego że jak zatracimy to co mieliśmy w ewolucji czyli krytyczne myślenie to to nas zabije. No i tu bartosiak zadaje dobre pytanie, przypadkowo bo bartosiak by nic dobrego specjalnie nie zrobił, co to jest to krytyczne myślenie. No i tu już Rożek się gubi ale się zgadzają. Zresztą ja od dawna przestrzegam, że straszenie sztuczną jnteligencją jest za późno, bo ja widziałem jak działa czat GPT i wam też pokazywałem, więc mnie on zgwałcił mentalnie, więc Bartosiaka też by ta sztuczna inteligencja pokonała, no ale bartosiak by nie był bartosiakiem jakby nie straszył czymkolwiek.

Kristiano nie pytaj teraz jak mówię jaką wodę butelkowaną piję. Zresztą wyciszę cię to mi nie będziesz przeszkadzał. O, i już.

Potem obaj waflują się do Chin czyli masthew u Bartosiaka. Chiny fałszują swoje dane ekonomiczne i z kosmosu w ostatnich latach nie mają większego oświetlenia tak jak na przykład ta rzekomo upadającą Francja, więc w technologiach kosmicznych pewnie u nich jest analogicznie. Zresztą ukradli wszystko od Amerykanów tu też, bo chińczycy tylko kradną i nic więcej i tyle.

Następnie panowie zachwycają się Maskiem. No szkoda, że nie powiedzą, że ojciec Maska miał niewolników w Kambodży i Mask sprzedał PayPala i na Twitterze ciągle coś odwala. No jest to niezrównoważony człowiek, co tu dużo mówić, co dla mnie jako dla liberała jest rażące.

Bartosiak tu jeszcze podpuszcza rożka żeby powiedział, że ta Europa i zachód to źli są w tej branży kosmicznej. No i mówi tak to prawda, ale na koniec sam przyznaje, że to Framcja zaznaczam Francja najbardziej finansuje tą agencję kosmologiczną.

Potem tu sobie dyskutują o lotach w kosmos, bartosiak to mógłby polecieć i już tam zostać i kreślić te swoje limtrofy i hinterlandy. No i na koniec przebąkiwanie o energii jądrowej i tu zaznaczyć trzeba, że najlepiej rozwinięta sieć elektrowni jądrowych ma Francja, czego ten głupi naród polski mógłby się uczyć zamiast ciągle o tych widelcach gadać.

No, taka prawda, to tyle.

*Gotowy scenariusz na film, panie doktorze #napierala. Nie ma za co.*
  • 3