Wpis z mikrobloga

@sandal: nie, ponieważ nikt nie uciekałby na Ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie jak wyobrażasz sobie wojnę Polsko-Rosyjską? Tzn. skąd mieliby zaatakować? Bo sam Kaliningrad to zdecydowanie za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sandal: Nie wiem ale wiem że na Ukrainie straszy się właście polonizacją Ukrainy że Zeleński zdradzi ich z Polską i pozwoli na rozbiór kraju i cyk dostaniemy Lwów pełen skrajnej prawicy xD Polityka Rosji napisana przez tego lśmiecia Dugina ha tfu dlaczego coś takiego ma prawo do życia jest bardzo prosta skłócać, dzielić i naciskać na ambicję (np. Japonię że od IIWŚ są parobkami USA z racji przegranej wojny) więc pewnie
@sandal W Niemczech nie było by tak kolorowo dla Polaków, to na pewno. Ukraińcy w Polsce i w Niemczech mają i tak bardzo dobrze. W Niemczech naturalnie mają więcej naturalnych wrogów i jest większa stygmatyzacja i problemy z odnalezieniem się w społeczeństwie.
@sandal: Korwina nawet w kręgach foliarskich lata temu uważaliśmy za takiego agenta co ma rozwalać wszelkie antysystemowe ruchy od środka dzień przed wyborami odwalał manianę z hitlerem i przejęciem władzy przez wojsko. Druga opcja niewykluczająca tę pierwszą jest taka że Janusz cierpi na niewartościowanie za dzieciaka i potrzebuje ciągłej atencji w każdej grupie był ktoś kto zrobiłby wszystko byle tylko o nim pisali a JKM to kręci. Trzecia opcja to zakłamanie
@Skorvez_957_
Mi się wydaje że gość idzie w kontrowersje, zawsze odwrotnie niż większość partii, bo wię że złapie na to "wolno myślących" a zawsze to będzie tyle osób ze jakis hajs dostanie od państwa.
Gorzej że teraz przyklejają się do niego chyba prawdziwe Ruskie śmiecie jak Braun czy Sykulski, być może o tym nie wie, a może ma dobrze posmarowane i ma to już gdzieś.
@sandal: Mentzen coś kiedyś o tym mówił że jak taki Braun mówi o batożeniu gejów a reszta o wolności, niskich podatkach to rośnie im poparcie. Korwin to chociaż coś powie od czasu do czasu fajnego o darmozjadach i generalnie przyciąga młodzież + mniej radykalne odłamy konfederacji niezależnych systemów opierające się na gospodarce tzw. stare kuce. Braun, Sykulski i cała reszta ''prorosyjskich'' aktywistów to sprawa dla służb bo jednak dążą do przedłużenia