Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy

Zgłaszać grubasa do Polskiego NASK - https://dyzurnet.pl/zglos-nielegalne-tresci - treść zgłoszenia poniżej:

Szanowni Państwo,

Jako użytkownik Internetu i osoba dbająca o bezpieczeństwo w sieci, chciałbym zgłosić konto na platformie TikTok o nazwie "@goha_magical". Jestem zaniepokojony zachowaniem tej osoby na tej platformie, w tym paleniem, piciem i publikowaniem negatywnych treści, które mogą mieć negatywny wpływ na innych użytkowników.

Jestem świadomy, że konto to zostało już zbanowane na innych platformach, w tym na YouTube, z powodu trwających spraw sądowych. Jednakże, wydaje się, że ta osoba kontynuuje swoje nieodpowiednie zachowanie na TikToku, gdzie nadal publikuje kontrowersyjne i negatywne treści, nie bacząc na konsekwencje.

Nie tylko jest to niewłaściwe zachowanie, ale również może to prowadzić do szkodliwych skutków dla młodszych użytkowników, którzy mogą być narażeni na treści, które nie są odpowiednie dla nich. To może prowadzić do problemów emocjonalnych, w tym do depresji, niepokoju, czy innych zaburzeń emocjonalnych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o podjęcie odpowiednich działań w celu ograniczenia działalności tego konta i zapewnienia bezpieczeństwa dla innych użytkowników. Proszę o przeprowadzenie weryfikacji tego konta i podjęcie odpowiednich kroków, takich jak usunięcie nieodpowiednich treści lub zbanowanie całego konta, w zależności od skali naruszania zasad TikToka.

Zwracam się z tym apelem, ponieważ uważam, że bezpieczeństwo w sieci jest bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku młodszych użytkowników. Dziękuję Państwu za uwagę i mam nadzieję, że zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu ograniczenia negatywnego wpływu tego konta na społeczność TikToka.

Z poważaniem,

[Twój podpis]
  • 8