Wpis z mikrobloga

Jesteście chyba ostatnią deską ratunku w internecie.

Od 2015 roku (nie żartuje) szukam strumieni Wonzia z Risena 2. Pluje sobie w brodę, że nie pobrałem ich z Twitcha kiedy była jeszcze możliwość. Niestety najwcześniejsze zapisane streamy w waszych archiwach pochodzą z września 2012 roku, gdzie Risen 2 był nagrywany w maju(?) 2012 roku. Jeżeli ktokolwiek kto jest w posiadaniu tych strumyków (ma ja zapisane na dysku czy coś) baardzo proszę żeby dał znać w komentarzu lub w wiadomości prywatnej.

Odpowiadając na komentarze, nie wszystkie odcinki z gry są na strumieniach. Początkowe były na suchym kanale i te odcinki mam, poza odcinkiem pierwszym 10minutowym "Świeżynka: Risen 2" - jeżeli ktoś ma ten odcinek to też bardzo proszę o kontakt. Problem jest w drugiej części gry gdzie jest bardzo długi przeskok w historii i nie ma w ogóle ogrania jednej z wysp i bohatera Kostucha.

No to tyle. Wiem, że minęło już ponad 10 lat, ale jak już tyle czekam, to będę czekał dalej :)

#archiwumzruczaju #wonziu #suchykanal
  • 4
@albertmilosz: To koleś, który ogarnia Makule youtuba, bo mu się nie chce. Gdyby nie Ksentofonik, to ten kanał by dawno zdech. Oczywiście wszelkie profity z tuby ma dla siebie, ale nalezy się chłopakowi.