Wpis z mikrobloga

Jakie suplementy polecacie do redukcji ze 100 do docelowo 70 kg. Codziennie godzina aerobowego plus FBW 2 razy w tygodniu. Przy zwykłej diecie rzadko przekraczam 100g białka więc myślałem o kupnie WPC. Warto do tego dodać kreatynę?
#mirkokoksy #silownia
  • 10
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Jasne, że za dużo, ale ciągle pokutuje przekonanie, że jak chcesz chudnąć, to kręcisz aeroby. I faktycznie ludzie chudną, tylko o ile w przypadku kobiet wyglądają dobrze, to w przypadku facetów stają się skinny fatami lub jeśli zejdą wystarczająco nisko z poziomem tłuszczu wyglądają jak wątły czternastolatek.
A co do białka, to ogarnij po prostu dietę. 100g dla 100kg mężczyzny to jest bardzo mało i bez sensu już teraz opierać
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: @pp93 Jeżeli się mylę to mnie poprawcie, ale z tego co czytałem to przyrost masy na dziennym bilansie 2000kcal i tak nie jest możliwy. Dodałem treningi siłowe aby zachować obecny poziom mięśni po redukcji i zrzucać te kilka kilo tłuszczu miesięcznie.
@bruhhhhhhhh czasem mam więcej, czasem mniej. Największym problemem dla mnie jest ustalenie stałej diety. Wolę jeść na co mam ochotę i ewentualnie dobić braki WPC.
@earthshaker godzina dzien w dzien przy treningu silowym, to jest duzo, chyba, ze juz wczesniej miales tak duza czestotliwosc tego typu treningu.
Utnij kcal, dodaj silowy 3 razy w tygodniu, mniej aerobow. Silowy nie bedzie efektywny, jak bedziesz wytyrany aerobami.
@earthshaker: To prawda, że na ujemnym bilansie raczej nie zbudujesz mięśni. Chociaż są teorie, że niby początkujący z nadwagą mogą to w określonych warunkach osiągnąć. Tak czy siak, nauczysz się techniki, progres siłowy też możesz mieć. A to nie jest tak, że kardio pali tłuszcz. Zwiększa po prostu deficyt kaloryczny (ale trening siłowy również to robi). Na pewno pływa dobrze na układ krwionośny, więc nie warto go zaniedbywać, ale też nie
@pp93: Właściwie to treningi siłowe wydolnościowo mnie w ogóle nie męczą. Tętno na poziomie 90-100 i praktycznie zero potu po takim treningu. Szybciej padają mi mięśnie i mam problemy żeby np. ostatnią serię zrobić. Ćwiczę na jednostkach 5x5 i 3x8 i może w tym jest problem.
@earthshaker: no hate, ale będzie ciężko, o ile nie jesteś tytanem dyscypliny zjechać 30kg bez jakiejś diety z głową i nie wyglądać jak typowy skinny fat, więcej skyrków kurczaka i jakiś plan diety żeby jednak to białeczko zgadzało się 160-200g dziennie