Wpis z mikrobloga

Uwaga !!! Nie wyrażam zgody !!!
Nie zapomnij, że jutro zaczyna się nowa zasada Wykopu,
w której mogą korzystać z Twoich zdjęć. Nie zapomnij, że termin napisania oświadczenia , że nie wyrażasz na to zgody jest dzisiaj!!!
Wszystko, co kiedykolwiek opublikowałeś, staje się od jutra publiczne - nawet wiadomości, które zostały usunięte.
Ważne jest więc opublikowanie treści :
" Nie daję Wykopowi ani żadnym podmiotom związanym
z Wykopem zgody na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości czy postów, numerów telefonów lub e-maili, zarówno aktualnych, jak i z przeszłości oraz przyszłości.
Nie daję zezwolenia na Wykopie, na udostępnianie czegokolwiek mojego , co mam na swoim profilu.
Absolutnie niczego nie można używać w dowolnej formie bez mojej pisemnej zgody.
-Tym stwierdzeniem zwracam uwagę na Wykopie, że jest ściśle zabronione ujawnianie, kopiowanie , dystrybucja lub podejmowanie innych działań przeciwko mnie na podstawie tego profilu lub jego treści.
Treści tego profilu są informacjami prywatnymi i poufnymi .
Naruszenie prywatności może zostać ukarane przez prawo "
Jeśli nie opublikujesz oświadczenia przynajmniej raz, będzie to traktowane jako zgoda na wykorzystywanie Twoich zdjęć,
a także informacji zawartych w aktualizacjach statusu profilu.
Sposób :
Przytrzymaj palec gdziekolwiek w tym poście, pojawi się "kopiuj". Następnie wejdź na swoją stronę, zacznij nowy post i po naciśnięciu na puste pole pojawi się "Wklej", następnie udostępnij zawarty tekst na swoim profilu .

#oswiadczenie
  • 10
" Nie daję Wykopowi ani żadnym podmiotom związanym

z Wykopem zgody na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości czy postów, numerów telefonów lub e-maili, zarówno aktualnych, jak i z przeszłości oraz przyszłości.

Nie daję zezwolenia na Wykopie, na udostępnianie czegokolwiek mojego , co mam na swoim profilu.

Absolutnie niczego nie można używać w dowolnej formie bez mojej pisemnej zgody.

-Tym stwierdzeniem zwracam uwagę na Wykopie, że jest ściśle zabronione ujawnianie, kopiowanie ,