Wpis z mikrobloga

Mirki halp, chyba jelito drażliwe (nerwica jelit)/sibo idk, zaparcia, gazy, odbijanie, ścisk jelit, obrzmienie itp. 2 kolonoskopie i TK nie wykazały raka, no i chyba mam właśnie zaostrzenie. Komuś lekarze wyleczyli to gówno jakoś? Zaczęło się 10 lat temu przez lifestyle wstrzymywania wypróżnień w mieszkaniu studenckim. Będę szedł do kolejnego gastro, mam też niby skierowanie na oddział (wymèczyłem #!$%@?, żebyście to widzieli) ale nie chciałem iść bo jeden profesorek powiedział "nawet mnie nie przyjmią z czymś takim".
Gdzieś poskładał ktoś całe te swoje jelita do kupy z mikrobiomem ich? Nie życzę nikomu tego dziadostwa.
Najbardziej #!$%@? mnie to jak musiałem krążyć między gastrologami, proktologami, chirurgami itp.
#zdrowie #jelita #gastrologia #lekarze #gastrolog #sibo #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Klasycznie xanax, a alternatywnie zioło, alko byle z umiarem. Weź urlop, jedź do Łeby, coś takiego. Mój kolega psychiatra miał prze cztery lata na studiach problemy żołądkowe, w domu ok, w akademiku sraka. Zrzucał to na brak higieny. Zmienili dziekana i mu przeszło jak ręką odjął. Nie jestem specjalistą, ale obecnie piszą że kiszki to taki jakby drugi mózg, do zadań niegodnych tego w głowie. Ale odbiera bodźce i
  • Odpowiedz