Wpis z mikrobloga

@krakowski_obwarzanek:
Co to znaczy do jazdy po mieście?
Jeden do jazdy po mieście będzie używać jakiegoś MTB bo chce mieć grube opony na bruk i amortyzację na krawężniki, drugi roweru szosowego aby szybko pomykać po asfalcie a trzeci składaka by mało miejsca zajmował w domu i pracy.
A czwarty elektryka bo mu się nie chce kręcić za mocno.
I to wszystko może być używane do "typowej rekreacji"...
  • Odpowiedz
@krakowski_obwarzanek: Ja mam składaka TILT 500 już prawie trzeci rok

Ogólnie rower jest spoko, po mieście jeśli masz płasko to nie będzie miał problemu ale musi być sucho bo niestety łatwo się traci tu przyczepność. Do tras wypadowych w terenie też się może nadawać ale wtedy warto zmienić opony na coś lepszego. przydaje się do pakowania do tramwaju, pociągu, auta bo jeszcze się nikt nie przyczepił że tam jest.
  • Odpowiedz
@krakowski_obwarzanek: zalezy, ogolnie to maly wybor

skladaki to maja to do siebie ze ramy maja skladane a metal ma to do siebie ze jest mimo wszystko plastyczny, zawsze byl ten niepokoj ze sie rama wygina, w jednym to nawet jakas tam szmatke pomiedzy mechanizm wkladalem bo zwyczajnie bylo czuc ten 1mm roznicy pomiedzy

no i mechanizmy lubia sie zapiec na smierc, zeby to potem rozebrac i nasmarowac to trzeba cierpliwosci i mlotka jednoczesnie, polecam od razu smar w sprayu na
  • Odpowiedz
@krakowski_obwarzanek: jak byś był z wro miał bym dla Ciebie wigry
Prawda jest tak że nikt kogo znam nie widzi dla tego zastosowania. Próbowałem odremontować ten relikt PRL ale nie widzę żebym miał go użyć kiedykolwiek
  • Odpowiedz