Wpis z mikrobloga

Mirasy błagam, pomóżcie bo mnie jasny #!$%@? zaraz strzeli. Teściu nie daje mi żyć bo sam nie może żyć bez TVP. Teściowie mają starszy TV, kupiliśmy im dekoder bo przez prawie rok odbierali tylko kanały TVP (i im to nie przeszkadzało xD). Do połowy lutego wszystko im ładnie działało, ale później zniknęły im kanały TVP, prawie cała reszta została. Myślałem, że dobrze im zrobi przerwa od tych złowrogich kanałów dlatego dla beki powiedziałem, że to na pewno antena przestała odbierać przez śnieżyce XD Dzielny teściu zaczął majstrować przy tej antenie żeby ją przestawić i #!$%@? tę starą. Dziś kupił nową, meczy mi dupę odkąd wróciłem z pracy żeby mu to podłączyć. Złożyłem to #!$%@?, podlaczylem ale TVP jak nie było tak nie ma. Zna ktoś powód?

#tv #telewizja #telewizory #pomocy i otaguje #krakow bo może ktoś miał podobny problem i to faktycznie wina nadajnika w Chorągwicy?
  • 3
@AST0N zaraz. Dzisiaj widziałem kogoś na rowerze z antena zapakowaną w pudełku. Spotkałem go na wiadukcie na Płaszowie. Jeżeli chodzi o to to była zmiana kodowania jakoś ale to już stary temat. Poszukaj tam jakiś oznaczeń DVBT I DVBT2, ale za cholerne nie wiem