Wpis z mikrobloga

Szukam drukarki, wymagania:
* czarny kolor mi wystarczy
* najlepiej 3w1 (ksero, skan)
* łączność przez wifi
* tania eksploatacja
* ilość druków miesięcznie różna, czasami pewnie zero, czasami 50-100 kartek

Doradzi ktoś? Pewnie Brother dalej na topie, ale jakiś konkretny model?
#drukarka #drukarki
  • 12
@uytx: No to ja polecam Epson l3150, użytkuję już drugi rok i zero problemów. Możliwość drukowana z telefonu przez WiFi, bardzo pojemne zbiorniki na tusz, łatwe uzupełnianie no i tanie jak bajka tusze. Kompaktowa, lekka.
@uytx: Fajnym urządzeniem jest HP LaserJet Pro 400 M425dn, tylko nie wiem czy aż tak duże urządzenie Ci potrzebne
Ewentualnie baaardzo tanio w eksploatacji wychodzi EPSON EcoTank L4160 (kolorowa), atramentówka, więc jak będziesz bardzo rzadko używał to niestety dysze będą zachodzić
@uytx: Cześć! W chwili obecnej Brother dalej utrzymuje się w czołówce, ma dobry sprzęt w sensownych cenach, a dzięki temu, że możesz korzystać z zamienników drukowanie jest tańsze. Niestety ze względu na brak możliwości używania zamienników drukarki od HP są nieopłacalne. Jeśli zdarza Ci się drukować bardzo mało, albo wcale to szukasz urządzenia laserowego i mogę Ci polecić: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1623-we-p-13871.html?term_auto=Brother_DCP-1623WE, a jeśli zależy Ci na funkcji druku dwustronnego (która jest na prawdę
@uytx: ja szukałem podobnej, wybrałem laser hp 1200w, wkład ok 50 zł, i nic nie zaschnie, bo będę drukował kilkanaście stron albo wcale na msc. Daj znać jak coś wybierzesz.
@uytx teraz chyba wszyscy producenci mają już modele gdzie tylko dolewa się tuszu i jest on tani. sam mam brothera i prze kilka lat parę ryż papieru poszło w domowym biurze a poziom tuszu mam wrażenie że się nie zmienił. druga butla która była w zestawie leży gdzieś w szufladzie, prędzej na emeryturę pójdę niż to zużyje. brother ma jakieś czyszczenie głowic, nic nie zasycha bo co jakiś czas drukarka sama sobie