Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest biznes i mnie nikt nie będzie wiesz ku*wa więził jak ja tam miałem walki na 1 kontrakt po to robiłem walki na 1 kontrakt chociaż słyszałem tam ku*wa znawców Mlekołaków i Takefiutów, że o ku*wa Kasjusz jak zje*ał tym, że na kilka walk ku*wa kontrakt podpisał no to to, że oni zje*y tak podpisywali no to podpisywali ja zawsze na jedną walkę podpisywałem i tyle
#famemma #highleague
filip9111111 - Dla mnie to jest biznes i mnie nikt nie będzie wiesz ku*wa więził jak ...

źródło: Zrzut ekranu (32)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@filip9111111: też się z tym zgadzam, potem płaczą jak skolimy na prime ze się pieniądze ucina a sami łamali punkty w kontraktach. U kasjusza akurat bylo inaczej bo miał zakaz konkurencji na jakiś tam okres.

Przypomniało mi się z lesnarem z wwe gdzie miał kontrakt z wwe i gdy zrezygnował miał nałożona klauzulę ze nie może występować w organizacjach sportowych ale udało mu się wygrać sprawę sądową z mcmahonem bo przez
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: czytałaś historie Lesnara czy bazujesz na tym co jest aktualnie w WWE?
Brock zaczął być dopiero doceniany przez pryzmat UFC. Tu masz jego początki w WWE i zakulisowe sprawy związane z odejściem.
https://www.wrestling.pl/dlaczego-odszedl-brock.html

A to że Brock sobie pozwalał na stiffowe zagrywki to wiekszosc przeszla do AEW, przypominam ze byl to okres kiedy Lesnar posiadał UC i nie pojawiał sie na galach bo miał #!$%@?.

Lesnar sie tam nawet w
  • Odpowiedz
@retciak: O to poczytam. Ogólnie patrzę na ostatnie lata jak McMahon traktował Brocka. Brock potrafił #!$%@?ć w McMahona pasem wracając z ringu, odwalić jakąś manianę za którą każdy inny by beknął a on zawsze zero konsekwencji + zarząd zgadza się na wszystkie jego warunki. Ooo Brock nie lubi podróżować? A to wystąpi sobie raz na jakiś czas itp
  • Odpowiedz