Wpis z mikrobloga

@adi997: Nie wiem czy dla Ciebie warto. Nie wiem dlaczego ktoś miałby wziąć soniaka z i3 1,8 za 2000, zamiast asusa i3 2,3 za 1500 + SSD

Dopóki traktuję komputer jako narzędzie do pracy, a nie jako zabawkę do szpanu, to nie zdecyduję się na vaio, ale Ty może masz inne priorytety.
  • Odpowiedz
@Twierdziciel: Gdyby to był laptop dla mnie to wziąłbym jakiegoś Thinkpada T4xx, tego Vaio znalazłem dla siostry, miał być laptop do 2k. Ona jest zdecydowana go wziąść bo jest "ładny". Musiałem jakoś iść na kompromis między przyzwoitymi podzespołami wykończeniem i ceną, wypatrzyłem te ofertę i chciałem się doradzić.
  • Odpowiedz
@adi997: Hah, no to jasne, że VAIO. Jeżeli dasz jej cokolwiek innego to będzie marudzenie typu "gdyby to był vaio, to internet byłby dwa razy szybszy, windows nie łapałby wirusów, na youtube nie byłoby pionowych filmików 480... to wszystko Twoja wina!"

A jak dostanie to co sama wybrała, to nawet jakby oglądała niebieski ekran przez pół dnia to się słowem nie odezwie i i tak będzie opowiadać że to najfajniejszy komputer
  • Odpowiedz
@Twierdziciel: Najlepsze jest to, że 3,5 roku temu wybrała sobie HP Paviliona DV6 - warunek był taki że laptop musi być biały i mieć czytnik lini papilarnych xD No to znalazłem HP z w miare przyzwoitymi parametrami na tamte czasy, właśnie niedawno laptop odmówił posłuszeństwa, na płycie zrobiły się zimne luty. Laptop poszedł do znajomego który lubi majsterkować i ma lutownice hot-air. Skasował 100zł ale po 2 tygodniach zrobiło się to
  • Odpowiedz
@Tizukk: Dzięki, ale zakup tego Sony Vaio już został dokonany i był to dobry wybór, przynajmniej nie słyszę żadnego narzekania :] A sam laptop też na duży plus, wykończenie na wysokim poziomie, plastiki nie trzeszczą, głośniki grają super, parametry za taką cenę też bardzo dobre, w sumie 1999zł + wysyłka gratis :]
  • Odpowiedz
@adi997: Nie ma problemu, oby dobrze się sprawował, mi się zawsze podobało ich wykonanie, a z awaryjnością jak to wszyscy piszą - musisz po prostu trafić, jednemu ten sam model będzie działać 5 lat a drugi po 5 miesiącach się popsuje, jak ze wszystkim sprzętem, loteria, ale oby dobrze służył :)
  • Odpowiedz