Wpis z mikrobloga

@janushek: Nie ma tak o opcji pobierz, ale z cda latwo sie pobiera.

Wchodzisz na wbijam na odcinek z CDA
Prawy Przycisk Myszy na player - kopiuj adres filmu
Wklejasz ten adres np. na pobieracz.net i sciagasz odcinek z pelna predkoscia

da sie jeszce masowo sciagac z jdwonloader, ale nie chce mi sie tego opisywac
@janushek:
Poniżej skrypt pythonowy, którym będziesz mógł pobrać jakie chcesz odcinki.
Musisz zawartość pastebina z poprzedniej mojej wiadomości zapisać do pliku ns.txt (możesz nazwać jakkolwiek chcesz ale wtedy w kodzie też musisz zmienić) i zapisać do folderu, w którym chcesz mieć pobrane odcinki.
Kod, który wrzuciłem poniżej zapisz w pliku dupa.py (nazwij jak chcesz ale z rozszerzeniem .py) i wrzuć do tego samego folderu co zapisana zawartość pastebina.
Jedyne, co musisz
  • 1
@XD__: o #!$%@? stary dzięki, aż mi głupio że Ci się chciało ale pewnie przyda się też komuś innemu

myślę że sam ten pastebin już mega ułatwi bo mogę po prostu airplayem to włączyć i nie trzeba oglądać tych cholernych reklam o francuskim serialu komediowym z CDA
@janushek właśnie sprawdziłem i jednak nie działają linki XD
pewnie na cda się zmieniają sygnatury linków czy #!$%@? (wczoraj jeszcze działało)
mogę zrobić tak, żeby obejść to ograniczenie ale to już wtedy wszystko w Pythonie by było i musiałbyś sobie ogarnąć sam odpalenie skryptu
@janushek: To działa tak, że ich odtwarzacz dodaje do linku, pod którym jest fizycznie plik, sygnaturę czasową (czy jakąśtam), która wygasa po jakimś czasie (pewnie 24 h). Mi udało się wydobyć linki z jedną określoną sygnaturą, która najprawdopodobniej wygasła już i ten cały pastebin mogę sobie co najwyżej wsadzić w dupę XD
Jeżeli chcesz działający skrypcik, który Ci pobierze wybrane odcinki, to mogę ogarnąć coś. Problemem może być to, że wtedy