Wpis z mikrobloga

Oczywiście ban dla @Grooveer jest skandaliczny zaburzający wolność słowa na tagu i wprowadzenie cenzury przez grupę terroryzujących tag. Tu jest grupo dyskusyjna gdzie ścierają się różne opinie. Tylko w ten sposób można wyrobić sobie rzeczywistą opinię o wojnie niż tylko pewne zwycięstwo Ukrainy, same porażki Rosji i stwierdzenie że wojna jest już wygrana. Mam nadzieje że ludzie cenniace sobie podstawowe wartości Świata zachodniego staną w tej sytuacji za kolegą @Grooveer. Banda która wprowadza tutaj cenzurę nie uda wam się to nie jesteście w Moskwie nie jestescie w Chinach. Wielcy bohaterzy ktorzy delektują się krwią i tragediami ludzkimi.... #wojna #cenzura #ukraina
  • 13
@AShans: Fajnie było widać to zatroskanie parę miesięcy wstecz i fajnie się z nim walczyło pod tagiem covidowym po drugiej stronie barykady. Co krwi napsuł to jego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po jakiej stronie był?


@AShans No tak jak napiszę przed zdaniem jestem "Jestem za Ukraińcami i liczę że wygrają, ale..." to już cie wybiela z bycia onucą bo przecież napisał że jest za Ukraińcami, tak działają ruskie trolle utożsamiasz swoje poparcie aby potem siać ziarno niepewności.

Nie szerzył swojego zdania i opinii, tylko kłamstwa i manipulował
@AShans:

Oczywiście ban dla @Grooveer jest skandaliczny zaburzający wolność słowa na tagu i wprowadzenie cenzury przez grupę terroryzujących tag. Tu jest grupo dyskusyjna gdzie ścierają się różne opinie. Tylko w ten sposób można wyrobić sobie rzeczywistą opinię o wojnie niż tylko pewne zwycięstwo Ukrainy, same porażki Rosji i stwierdzenie że wojna jest już wygrana. Mam nadzieje że ludzie cenniace sobie podstawowe wartości Świata zachodniego staną w tej sytuacji za kolegą @