Wpis z mikrobloga

W końcu przezwyciężyłem strach przed pójściem do fryzjera bez mamy, ale poszedłem do barbera bo mi jeszcze brodę zrobi. Tylko najgorsza rzecz się stała bo jedynie wolna na ten termin który potrzebuje była kobieta, rozumiecie?! Kobieta będzie mnie dotykać, to będzie tak samo obrzydliwe doświadczenie dla mnie jak i dla niej. A co jeśli powie że śmierdzę albo coś że brzydki jestem i mi nawet fryzjer nie pomoże. Boże zaczynam się stresować.
#przegryw
Robotnik_Czterobrygadowy - W końcu przezwyciężyłem strach przed pójściem do fryzjera ...

źródło: 9ee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Robotnik_Czterobrygadowy: nie wiem jak wygląda Twoja praca, ale miej litość i nie przychodź brudny i spocony. Jeżeli musisz po pracy, to weź mydło albo kup sobie nawet w drogerii chusteczki nawilżane i się tym przetrzyj w łazience przed wyjściem. Jeżeli przepocisz ciuchy to też weź T-shirt na zmianę.
Fryzjerka nie powie Ci, że śmierdzisz (chyba, że serio nie dbasz o higienę i po prostu nie będzie Cię chciała obsłużyć z tego
  • Odpowiedz
@Robotnik_Czterobrygadowy:
1. Zmień termin
2. Wyjdź wcześniej z roboty
3. Weź ciuchy na zmianę
4. Leć w chvja w robocie żeby nie j3bało
Nie wiem jak wy przegrywy funkcjonujecie. Kiedyś takich jak wy zjadał tygrys szablisty teraz jesteście wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz