Wpis z mikrobloga

Świat chyba jednak upada :( I to na stronie Empiku, który przez dekady, już nawet po PRLu, jednak uchodził za instytucje kultury. Śpisz a szybka w telefonie regeneruje się. Rośnie. Jak naskórek.

Po którymś już tam podobnym doświadczeniu człowiek nabiera potem przekonania, że na każdym kroku druga strona chce tylko orżąć. Gdyby to padało wśród jakichś bud na targowisku, ale Empik...? :( Cierpkie wrażenie :(

#ecommerce #telefony #technologia
Poludnik20 - Świat chyba jednak upada :( I to na stronie Empiku, który przez dekady, ...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-03-09 23-10-08

Pobierz
  • 16
@Poludnik20: za 6 dych im nie poszło, wciskają za 3. Najpierw postraszli bakteriami na telefonie, potem dali ocalenie w postaci szybki antybakteryjnej, no i na koniec to. Żywa szybka. Nie masz rodziny czy chociaż kota? Ale masz szybkę.
@vulcanitu: być może, nie śledziłem informacji nt Empiku. W Warszawie ten vis a vis pałacu kultury, to było przez lata świetne miejsce. Na drugim czy trzecim piętrze mieli kawiarnie. Ja tam sobie znosiłem stos gazet zagranicznych i przeglądałem czasem przez kilka godzin gdy było takie okienko między zajęciami. Nikt nie robił problemu. Ani razu nikt mi nie zwrócił uwagi. Ale te gazety też starałem się delikatnie czytać i potem odnosiłem tam
@Poludnik20: ale to jest dobra rzecz. Od kiedy ją mam, nie pamiętam już kiedy używałem nożyczek. Większość rzeczy w domu teraz otwieram sobie właśnie na tej macie (9 zł w Action), nożem rzemieślniczym kupionym w Jula za ...4 złote sztuka. W pochwie z tworzywa, z czerwoną rękojeścią. Nie ma już ich od wielu miesięcy, niestety. Są trochę droższe, coś tam ok 6,99 i już inne których jakości nie znam. Jeśli komuś
@Poludnik20: kupiłem tę szybkę w końcu. Z braku alternatywy. Tzn były też inne, nawet część taniej ale na Aliexpress i z miesięcznym terminem dostawy. Kupiłem tę. To jest zwykły kawałek przezroczystego plastiku. Firma cuduje z jakimś istruktarzem jak naklejać – ma kanał na YT. Robiłem tak jak tam pokazują, efekt jest taki sam jak bez instruktażu. Mam jednego paprocha od tej szmatki którą dodali. Coś białego. Skandalem jest natomiast klej po
@Poludnik20: zresztą T–Mobile daje szybkę i etui gdy się kupuje z ich dystrybucji. Miesiąc temu naklejałem bez instruktażu. Teraz kupiłem ten sam model telefonu, ale z Czech. Golasa, bez akcesoriów. I na tym pierwszym jest lepiej niż teraz. Uhhh jak ja nie lubię drobnych prywaciarzy. Duża firma kompletując sprzęt do oferty – czyli no przynajmniej kilku tysięcznych zamówieniach, wybiera bez taśm montażowych z prostym ale z porządnego silikonu etui, u małych
@Poludnik20: strach pomyśleć jak ktoś ma samochód nie przegląda go w ASO. Dla mnie to jest koszmar w ogóle myśląc o tym, nie mając samemu samochodu. Miałem sąsiada, który kupił sobie pierwszy raz w życiu używany zachodni samochód, jakoś na przełomie wieku. Mechanik go tam oszukał, facet w ciągu roku się na tyle rozchorował, że zmarł. To są prozaiczne, codzienne ludzkie dramaty gdy się obcuje z ludźmi o niskim poziomie etycznym.